Ekolife Natura Liposomal B Complex 150 ml

Doplněk stravy

Komplex vitaminů skupiny B ve formě originálních tekutých lipozomů. B vitaminy se podílejí na řadě biologických procesů v našem těle a příznivě ovlivňují energetický metabolismus.
Skladem na e-shopu
485

Cena za 100 ml: 323 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50121207

Lipozomální B komplex pro celou rodinu. B-vitaminy se řadí se mezi vitaminy rozpustné ve vodě a jejich přebytek je přirozeně vylučován s močí. Podílejí se na řadě biologických procesů v našem těle, jsou důležité pro nervový systém a duševní činnost. Příznivě ovlivňují energetický metabolismus. Kyselina listová, vitaminy B6 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a normální funkci imunitního systému.

Proč volit lipozomální aplikaci?

Výhodou lipozomální aplikace je vysoká biologická dostupnost účinné látky pro lidský organismus. Účinná látka (například vitamin nebo minerál) je obalená lipidovou (tukovou) membránou a dopravena například přímo do jater. Ideální způsob, jak dopravit účinnou látku přímo do buněk. 


Dávkování

Užívejte 5 ml denně přímo do úst, nebo přidejte do sklenice vody nebo džusu. Balení obsahuje 30 dávek.

Složení

Voda, sladidlo xylitol, emulgátor slunečnicový lecitin, zvlhčovadlo glycerol, vitamín C (L-askorbát sodný) 45 mg (55 %*), vitamín B3 (nikotinamid) 16 mg (100 %*), inositol 5 mg, konzervant sorban draselný, vitamín B5 (D-pantothenát vápenatý) 5 mg (100 %*), cholin 5 mg, ananasové aroma, paraaminobenzoová kyselina (PABA) 2,5 mg,  vitamín B2 (riboflavin) 1,4 mg (100 %*), vitamín B6 (pyridoxal-5′-fosfát) 1,5 mg (100 %*), vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 1,1 mg (100 %*), kyselina listová (vitamín B9; glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové ) 400 µg (100 %*), vitamín B7 (D-biotin) 0,05 mg (100 %*), vitamín B12 (hydroxo-kobalamin) 7,5 µg (300 %*), antioxidant vitamin E (D-alfa-tokoferol) v 5 ml.

* % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 měsíců. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte mimo dosah dětí. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.