Ekomedica Šťavnatý duet Artyčok + Ostropestřec 2x500 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Ekomedica Šťavnatý duet Artyčok + Ostropestřec obsahuje kombinaci výtažků z artyčoku a ostropestřce, které se vzájemně doplňují. Zdravá játra, podpora činnosti trávicí soustavy a detoxikace organismu.
649

Cena za 1 litr: 649 Kč

O produktu: Ekomedica Šťavnatý duet Artyčok + Ostropestřec 2x500 ml

50140363

Ekomedica Šťavnatý duet je doplněk stravy s výtažky z artyčoku a ostropestřce, jejichž působení na organismus se vzájemně doplňuje. Extrakt z listů květního lůžka artyčoku má blahodárné účinky na lidské zdraví. Harmonizuje střevní trakt, pomáhá při trávení a podporuje detoxikaci. Extrakt ze semen z ostropestřce mariánského příznivě ovlivňuje činnost jater a trávení. Produkty jsou stabilizovány pouze pasterizací, neobsahují chemické konzervanty a jsou proto určeny co nejširšímu spektru konzumentů.

Artyčok  

Artyčok je rostlina původem ze Středomoří, svým vzhledem připomíná bodlák. Obsahuje pro organismus prospěšné látky, které se vyskytují zejména v květním lůžku. Hlavní aktivní látkou je cynarin. Artyčok pomáhá při trávení, harmonizuje střevní trakt, přispívá k normální funkci jater a podporuje detoxikaci organismu. Působí jako antioxidant a pomáhá udržovat normální hladinu krevních tuků. Je vhodným podpůrným prostředkem při snižování tělesné hmotnosti. Ekomedica Artyčok 100% šťáva je získávána z listů květního lůžka artyčoku nejmodernějším způsobem výroby.

Ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánský je  bylina pocházející ze Středomoří. Jeho semena obsahují aktivní látku silymarin.  Má blahodárné účinky na játra, přispívá k jejich optimální funkci. Pomáhá také při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje činnost srdce. Napomáhá přirozené obranyschopnosti a přispívá k normální hladině cukru v krvi. EkoMedica Ostropestřec mariánský výtažek z ostropestřce je získáván ze semen ostropestřce nejmodernějším způsobem výroby.


Dávkování

Artyčok užívejte 25 ml 2x denně, minimálně 30 minut po jídle. Ostropestřec užívejte 10 ml 2x denně, minimálně 30 minut před jídlem.

Složení

Artyčok: Šťáva z listů květního lůžka artyčoku 99,8%, kyselina citrónová (regulátor kyselosti). Maximální denní dávka 50 ml výrobku obsahuje 49,9 g šťávy z artyčoku, což odpovídá obsahu 46,20 mg cynarinu.

Ostropestřec: Extrakt ze semen z ostropestřce 800 mg - z toho silymarin 40 mg ve 20 ml. Voda, extrakt ze semen z ostropestřce mariánského standardizovaný na obsah silymarinu 5 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky výrobku. Před použitím protřepejte. Usazenina na dně láhve, ani případné pevné části ve výrobku nejsou na závadu. Bez chemických konzervantů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.