ENDOCARE Hydractive Micelární voda 400 ml

Kosmetika

Značka: ENDOCARE
Micelární voda s niacinamidem a extraktem z okurky. Čistí, hydratuje a tonizuje pleť. Niacinamid podporuje reparaci pleti, která je vystavena znečištěnému ovzduší.
Skladem na e-shopu
315

O produktu

50122368

Micelární voda s niacinamidem pro hloubkové čištění pleti a pro posílení její vitality. ENDOCARE Hydractive Micelární voda jemně a účinně čistí pleť a odstraňuje i voděodolný make-up. Respektuje fyziologické pH pokožky a pomáhá obnovovat její přirozenou ochrannou bariéru. Niacinamid zlepšuje reparaci buněk pleti, která je vystavena smogu a nepříznivým vlivům. Obsažený extrakt z okurky přispívá k hydrataci pleti.

Jemné čištění i pro citlivou pleť

ENDOCARE Hydractive Micelární voda je hypoalergenní a je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé a problematické. Obzvláště pak pro pokožku vystavenou oxidačnímu stresu, znečišťujícím látkám a stresovým faktorům prostředí. Je vhodná pro citlivé oči a pro uživatele kontaktních čoček. Testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou

Výsledek:

  • čistí pleť, odstraňuje i voděodolný make-up
  • pomáhá obnovit přirozenou ochrannou bariéry pleti
  • poskytuje ochranu proti látkám znečišťující ovzduší
  • hydratuje a zklidňuje
  • tonizuje a osvěžuje

Složení

Komplex obnovy mikrobiomu pokožky: prebiotika a probiotika pro udržení optimální mikrobiomové rovnováhy, zajišťují ochranu a hydrataci. Niacinamid: zlepšuje reparaci buněk pokožky v prostředí se znečištěným ovzduším. Oligoelementy: zvyšují vitalitu buněk a pomáhají buňkám pokožky bojovat proti vnitřním a vnějším stresovým faktorům. Extrakt z okurky: hydratuje pokožku.

Použití

Namočte čistý vatový tampon do micelární vody a jemně otřete obličej. Není třeba oplachovat. Používejte 1-2x denně:

  • ráno k odstranění přebytečného mazu vylučovaného během noci a k zajištění ochrany proti znečišťujícím látkám během dne
  • večer k odstranění make-upu, přebytečného mazu a obnovení kožní bariéry

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.