Zdravotnické prostředky

EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g

Značka: ENDWARTS
3.8
  • Účinné odstranění bradavic na rukou, pažích a chodidlech technologií Ultra Freeze v domácím prostředí. Snadná a rychlá aplikace. Pro děti od 4 let a dospělé.
499

O produktu: EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g

50115626

Zdravotnický prostředek EndWarts FREEZE pro domácí použití

Jak EndWarts FREEZE funguje?

EndWarts FREEZE je zdravotnický prostředek pro domácí použití, který účinně odstraňuje bradavice na rukou, pažích a chodidlech. Díky revoluční technologii Ultra Freeze Technology™ zmrazí bradavici na -80 °C až do jejích nejhlubších vrstev. Jedná se o prostředek obsahující oxid dusný (N2O).


Účinně odstraní bradavice!

  • Rychle pronikne až k jádru bradavice a svou nízkou teplotou ji zničí.
  • Rychlé a snadné použití.
  • Pro dospělé a děti od 4 let.
  • V případě ošetření bradavic u děti by prostředek měli aplikovat rodiče.
  • Bradavice pomalu vymizí v průběhu 10-14 dnů.

Jak se EndWarts FREEZE používá?

Návod k použití:

Zatvrdlá kůže na povrchu bradavice ztěžuje zmrazení. Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků u bradavic na chodidlech, postižené místo namočte do vlažné vody, dokud kůže nezměkne.

Zatvrdlá kůže na povrchu bradavice ztěžuje zmrazení. Chcete-li dosáhnout co nejlepších výsledků u bradavic na chodidlech, postižené místo namočte do vlažné vody, dokud kůže nezměkne.

AKTIVACE: Jen před prvním použitím EndWarts FREEZE musí být jednou aktivován. Zatím nesundávejte víčko. Bílou částí otočte alespoň o 360 stupňů ve směru šipky, dokud neuslyšíte hlasité kliknutí. Je k tomu zapotřebí trochu síly. Předtím můžete slyšet jemné

AKTIVACE: Jen před prvním použitím EndWarts FREEZE musí být jednou aktivován. Zatím nesundávejte víčko. Bílou částí otočte alespoň o 360 stupňů ve směru šipky, dokud neuslyšíte hlasité kliknutí. Je k tomu zapotřebí trochu síly. Předtím můžete slyšet jemné kliknutí. Po aktivaci zařízení už tento krok nikdy neopakujte.

PŘÍPRAVA: Postavte EndWarts FREEZE kolmo na stůl, průsvitným víčkem dolů. Pevně prostředek uchopte a přidržte. Druhou rukou stlačte bílou část směrem dolů, a to přesně na dvě sekundy. Přidržíte-li ji déle, zbytečně prostředek vyplýtváte. Přidržíte-li krat

PŘÍPRAVA: Postavte EndWarts FREEZE kolmo na stůl, průsvitným víčkem dolů. Pevně prostředek uchopte a přidržte. Druhou rukou stlačte bílou část směrem dolů, a to přesně na dvě sekundy. Přidržíte-li ji déle, zbytečně prostředek vyplýtváte. Přidržíte-li kratší dobu, snížíte účinek zmrazení.

KONTROLA: Sejměte průsvitné víčko a okamžitě prostředek použijte! Zkontrolujte, zda vidíte ledovou páru. Pokud se pára neobjeví, opakujte krok 1.

KONTROLA: Sejměte průsvitné víčko a okamžitě prostředek použijte! Zkontrolujte, zda vidíte ledovou páru. Pokud se pára neobjeví, opakujte krok 1.

OŠETŘENÍ: Hrot pevně přitiskněte na bradavici. Čas hraje zásadní roli pro nejlepší výsledky! • 15 sekund na rukou, prstech a pažích • 40 sekund na chodidlech Nasaďte víčko zpátky. A JE TO!

OŠETŘENÍ: Hrot pevně přitiskněte na bradavici. Čas hraje zásadní roli pro nejlepší výsledky! 15 sekund na rukou, prstech a pažích. 40 sekund na chodidlech. A je to!

Po každém použití uzavřete víčkem a uložte do ledničky – prodloužíte tím životnost prostředku EndWarts FREEZE a zvýšíte počet použitelných dávek.

Po použití uzavřete víčkem a uložte do chladničky. Bradavice pomalu vymizí v průběhu 10–14 dnů. Pokud do 14 dnů bradavice nebo její část nevymizí, zopakujte kroky 1, 2 a 3.

Po použití vyčkejte dvě minuty, zlikvidujte jednorázový hrot a vložte hrot nový. EndWarts FREEZE je nyní připraven k dalšímu použití.


Kolik ošetření je zapotřebí, aby bradavice zmizela?

Kolik ošetření je zapotřebí, aby bradavice zmizela?

EndWarts FREEZE je velmi účinný – jen po několika vteřinách po ošetření je zasaženo a zničeno jádro bradavice.

Díky přirozenému odlupování bradavice odpadne. Ve většině případů bradavice zmizí po prvním ošetření. U starých nebo velkých bradavic může být zapotřebí více ošetření, zvláště pokud jsou na chodidlech.

Pokud bradavice nezmizí po 3 ošetřeních, konzultujte se svým lékařem. Nezapomeňte, že ošetření byste měli opakovat nejdříve po 14 dnech.


Složení

7,5 g tekutého oxidu dusného, sada 6 jednorázových hrotů.

Upozornění

Není určeno pro děti do 4 let. Nepoužívejte na tvář, třísla, genitálie a na pokožku hlavy a dále na mateřská znaménka, kuří oka, puchýře ani na jiné kožní vady. Není určeno pro těhotné a kojící matky, diabetiky, osoby s poruchou krevního oběhu nebo s poruchou srážení krve. Nevdechujte. Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Neuchovávejte v mrazničce. Aktivovaný prostředek nevystavujte teplotám nad 35°C, neboť by se aktivovala bezpečnostní funkce, která prostředek trvale znehodnotí. Při čištění umělohmotných součástí prostředku používejte pouze vlhký hadřík.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 0459.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.