EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g

Zdravotnické prostředky

*Sleva 100 Kč při společném nákupu EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g a EndWarts ORIGINAL roztok k odstranění bradavic 5 ml Při společném nákupu produktů EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g a EndWarts ORIGINAL roztok k odstranění bradavic 5 ml získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce
*Sleva 100 Kč při společném nákupu EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g a EndWarts PEN pero k odstranění bradavic 3 ml Při společném nákupu produktů EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g a EndWarts PEN pero k odstranění bradavic 3 ml získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

399 ušetříte 100 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 20%

O produktu

Inovace v odstraňování bradavic. Zdravotnický prostředek EndWarts FREEZE pro domácí použití, který účinně odstraňuje bradavice na rukou, pažích a chodidlech. Díky Ultra Freeze Technology (obsahuje oxid dusný) zmrazí bradavici na -80 °C až do jejích nejhlubších vrstev. Rychle pronikne až k jádru bradavice a svou nízkou teplotou ji zničí. Rychlé a snadné použití. Pro dospělé a děti od 4 let.

Složení

7,5 g tekutého oxidu dusného, sada 6 jednorázových hrotů.

Použití

Přitiskněte hrot pevně na bradavici. Aplikujte 15 sekund na rukou, prstech a pažích a 40 sekund na chodidlech. Po použití uložte o ledničky. Bradavice pomalu vymizí v průběhu 10-14 dnů. V případě ošetření bradavic u děti by prostředek měli aplikovat rodiče.

Upozornění

Není určeno pro děti do 4 let. Nepoužívejte na tvář, třísla, genitálie a na pokožku hlavy a dále na mateřská znaménka, kuří oka, puchýře ani na jiné kožní vady. Není určeno pro těhotné a kojící matky, diabetiky, osoby s poruchou krevního oběhu nebo s poruchou srážení krve. Nevdechujte. Pouze k zevnímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.