EndWarts ORIGINAL roztok k odstranění bradavic 5 ml

Zdravotnické prostředky

*Sleva 100 Kč při společném nákupu EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g a EndWarts ORIGINAL roztok k odstranění bradavic 5 ml Při společném nákupu produktů EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g a EndWarts ORIGINAL roztok k odstranění bradavic 5 ml získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

209 ušetříte 70 Kč

Původní cena 279 Kč, sleva 25%

O produktu

Účinné odstranění bradavic. Přípravek EndWarts ORIGINAL je vhodný pro celou rodinu k ošetření bradavic na rukou, nohou, loktech a kolenou. Obsahuje roztok kyseliny mravenčí, která po nanesení přiloženými vatovými tampony proniká hluboko do bradavice, kterou vysušuje. Díky praktické metodě „namoč a nanes“ je ošetření velmi snadné a provádíte ho pouze jedenkrát týdně. Roztok nezanechává na kůži žádné stopy. Ihned po aplikaci si můžete natáhnout ponožky nebo se vykoupat. Jedna lahvička EndWarts Original vystačí zhruba na 30 ošetření 1–5 bradavic.

Hlavní vlastnosti:

  • možné použití více osobami
  • použití pouze 1x týdně
  • po konzultaci s lékařem i pro děti do 4 let
  • při správném použití nezanechává jizvy, je baktericidní

Složení

85% roztok kyseliny mravenčí.

Použití

Pomocí přiložené vatové tyčinky naneste nepatrné množství roztoku na bradavici, přiložte na 1 sekundu a 1-2x opakujte. Aplikujte pravidelně 1x týdně, dokud bradavice zcela nezmizí.  

Upozornění

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Žíravina s dráždivým zápachem. Pokud prostředek aplikujete na okolní pokožku, postižené místo ihned omyjte vodou. Příliš silná nebo nesprávná aplikace může způsobit bolest a poškodit pokožku. Jestliže vám roztok vnikne do očí, okamžitě je alespoň 15 minut opakovaně vyplachujte vlažnou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zvlášť opatrní buďte při ošetřování jemné pokožky, například u dětí nebo v horní části ruky. Diabetici by měli přípravek používat s mimořádnou opatrností a pouze na bradavice na zdravé kůži (nepoškozené a nepostižené diabetickým onemocněním).

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.