Zdravotnické prostředky

EndWarts ORIGINAL roztok k odstranění bradavic 5 ml

Značka: ENDWARTS
4.6
  • Roztok s obsahem kyseliny mravenčí určený na odstranění bradavic na rukou, chodidlech, loktech a kolenou. Pro celou rodinu. Snadné použití – 1x týdně.
249

O produktu: EndWarts ORIGINAL roztok k odstranění bradavic 5 ml

50117183

Zdravotnický prostředek EndWarts ORIGINAL

Jak EndWarts ORIGINAL funguje?

Přípravek EndWarts Original je vhodný pro celou rodinu k ošetření bradavic na rukou, nohou, loktech a kolenou. Obsahuje roztok kyseliny mravenčí, díky němuž je ošetření rychlé a jednoduché. Aplikuje se pouze jedenkrát týdně. Kyselina mravenčí proniká hluboko do bradavice, nepůsobí pouze na povrchu. Vysoušením odstraní celou bradavici a nedochází k opětovnému růstu. Balení v lahvičce s aplikátorem je možné použít více osobami.


Účinně odstraní bradavice!

Účinný prostředek pro odstranění bradavic na rukou, chodidlech, loktech a kolenou.

  • Stačí aplikovat 1x týdně.*
  • Obvykle je potřeba 5–15 ošetření, u dětí stačí 2–3 ošetření.
  • Možné použití více osobami.
  • Lze použít k ošetření vícečetných bradavic.
  • Je možné použít v těhotenství a během kojení.

Snadná a rychlá aplikace

Odstranění bradavic přípravkem EndWarts ORIGINAL je velmi snadné díky praktické metodě „namoč a nanes“. Ošetření probíhá pouze jedenkrát týdně a zabere několik sekund, takže samotné ošetření bradavic vám nezpůsobí žádný stres a nijak váš den nenaruší. Ihned po aplikaci je možné ošetřené místo opláchnout vodou, a jít například plavat nebo si přímo po jeho použití obléknout ponožky.


Jak se EndWarts ORIGINAL používá?

Návod k použití:

Endwartz_Original - Postavte lahvičku EndWarts ORIGINAL na pevný povrch a pevně ji podržte. Zatlačte víčko s dětskou pojistkou dolů, otáčejte jím doleva a zvedněte. 

Postavte lahvičku EndWarts ORIGINAL na pevný povrch a pevně ji podržte. Zatlačte víčko s dětskou pojistkou dolů, otáčejte jím doleva a zvedněte. Nechte odkapat přebytek roztoku z aplikátoru.

Endwartz ORIGINAL - Bradavici dvakrát potřete roztokem po dobu jedné sekundy. Nedotýkejte se okolí bradavice.  Ošetřenou bradavici nezakrývejte náplastí.

Bradavici dvakrát potřete roztokem po dobu jedné sekundy. Nedotýkejte se okolí bradavice. Ošetřenou bradavici nezakrývejte náplastí.


Na jaké bradavice je EndWarts ORIGINAL vhodný?

EndWarts ORIGINAL používejte na ruce, chodidla, lokty a kolena. Nepoužívejte na tvář ani na genitálie.

Endwartz Original - EndWarts Original používejte na ruce, chodidla, lokty a kolena. Nepoužívejte na tvář ani na genitálie.
Endwartz Original - EndWarts Original používejte na ruce, chodidla, lokty a kolena. Nepoužívejte na tvář ani na genitálie.
Endwartz Original - EndWarts Original používejte na ruce, chodidla, lokty a kolena. Nepoužívejte na tvář ani na genitálie.

Složení

85% roztok kyseliny mravenčí.

Použití

1x týdně bradavici dvakrát potřete roztokem po dobu jedné sekundy.

* Při léčbě bradavic na tenké pokožce (jako jsou horní části rukou / nohou / prsty) nebo dětské pokožce stačí aplikovat pouze 1x za 2–3 týdny. Bradavice obvykle zmizí po 2–3 ošetřeních. U dětí používejte roztok velmi střídmě. Staré nebo velké bradavice u dospělých je naopak možné ošetřovat častěji.

Upozornění

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Žíravina s dráždivým zápachem. Pokud prostředek aplikujete na okolní pokožku, postižené místo ihned omyjte vodou. Příliš silná nebo nesprávná aplikace může způsobit bolest a poškodit pokožku. Jestliže vám roztok vnikne do očí, okamžitě je alespoň 15 minut opakovaně vyplachujte vlažnou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zvlášť opatrní buďte při ošetřování jemné pokožky, například u dětí nebo v horní části ruky. Před ošetřením dětí mladších 4 let se poraďte s praktickým nebo dětským lékařem. Diabetici by měli přípravek používat s mimořádnou opatrností a pouze na bradavice na zdravé kůži (nepoškozené a nepostižené diabetickým onemocněním).

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Číslo notifikované osoby: 0459.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.