EndWarts PEN pero k odstranění bradavic 3 ml

Zdravotnické prostředky

*Sleva 100 Kč při společném nákupu EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g a EndWarts PEN pero k odstranění bradavic 3 ml Při společném nákupu produktů EndWarts FREEZE kryoterapie bradavic 7,5 g a EndWarts PEN pero k odstranění bradavic 3 ml získáte slevu 100 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

279 ušetříte 70 Kč

Původní cena 349 Kč, sleva 20%

O produktu

Účinné odstranění bradavic. Přípravek EndWarts PEN je vhodný pro celou rodinu k ošetření bradavic na rukou, nohou, loktech a kolenou. Obsahuje roztok kyseliny mravenčí v praktickém peru, díky němuž je ošetření rychlé a jednoduché. Aplikuje se pouze jedenkrát týdně. Kyselina mravenčí proniká hluboko do bradavice, kterou vysušuje. Pero je určené pro individuální použití, usnadňuje a zrychluje aplikaci roztoku a umožňuje přesné ošetření s nízkým rizikem zasažení zdravé pokožky. Obsah prostředku EndWarts PEN vystačí zhruba na 30 ošetření.

Hlavní vlastnosti:

  • pro individuální použití
  • použití pouze 1x týdně
  • po konzultaci s lékařem i pro děti do 4 let
  • při správném použití nezanechává jizvy, je baktericidní

Složení

85% roztok kyseliny mravenčí.

Použití

1x týdně přiložte hrot pera na 3 sekundy na bradavici, aplikátor do ní automaticky vpraví správnou dávku.

Upozornění

Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Žíravina s dráždivým zápachem. Pokud prostředek aplikujete na okolní pokožku, postižené místo ihned omyjte vodou. Příliš silná nebo nesprávná aplikace může způsobit bolest a poškodit pokožku. Jestliže vám roztok vnikne do očí, okamžitě je alespoň 15 minut opakovaně vyplachujte vlažnou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Zvlášť opatrní buďte při ošetřování jemné pokožky, například u dětí nebo v horní části ruky. Diabetici by měli přípravek používat s mimořádnou opatrností a pouze na bradavice na zdravé kůži (nepoškozené a nepostižené diabetickým onemocněním).

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.