Ensure Plus příchuť čokoláda 4x220 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: ENSURE
Ensure Plus je vysoce kalorická, výživově kompletní nízkozbytková tekutá strava určena k dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy.
Skladem na e-shopu
139 ušetříte 40 Kč

Původní cena 179 Kč sleva 22%

Cena za 100 ml: 16 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50135201

Výživově kompletní vysokoenergetická (1,5 kcal/ml) potravina, která je určena k dietnímu postupu při podvýživě nebo riziku vzniku podvýživy. Napomáhá pacientům získat nebo udržet zdravou tělesnou hmotnost. Tento produkt je vhodný jako jediný nebo doplňkový zdroj výživy a je nutno jej používat na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti lidské výživy, farmacie nebo odborníka na péči o matku a dítě. K perorálnímu použití. Nové praktické balení disponuje speciálním víčkem pro jednoduché otevření a opětovné uzavření. Lahvička má ergonomický tvar pro pohodlné držení a popíjení, navíc je plně recyklovatelná.

Hlavní vlastnosti:

  • vysokoenergetická kompletní výživa
  • k dietnímu postupu při riziku vzniku podvýživy
  • pomáhá udržet zdravou tělesnou hmotnost
  • bez lepku
  • výhodné balení 4x220 ml

Složení

Voda, maltodextrin, hydrolyzovaný kukuřičný škrob, sacharóza, mléčné bílkoviny, rostlinné oleje (řepkový, kukuřičný), kakaový prášek, izolovaná sójová bílkovina, minerály (citronan sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid hořečnatý, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, jodid draselný, molybdenan sodný, chlorid chromitý, selenan sodný), stabilizátory (E460, E466, E418), emulgátor: sójový lecitin, cholinchlorid, vitamíny (C, E, niacinamid, pantothenan vápenatý, B6, B1, B2, vitamín A palmitát, beta-karoten, kyselina listová, K1, biotin, D3, B12), aroma.

Použití

Ensure Plus je určen k přímé spotřebě jako tekutá strava (nápoj). Před otevřením dobře protřepejte. Po otevření výrobek uzavřete a uchovávejte v chladničce; výživu, kterou nespotřebujte do 24 hodin, znehodnoťte. 

Upozornění

Ensure Plus je vhodný jako jediný nebo doplňkový zdroj výživy. Používejte na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Není určeno pro děti, pokud to nedoporučí lékař nebo osoba kvalifikovaná v oblasti výživy. Neužívat při galaktosémii. Není určeno k parenterálnímu použití. Bezlepkový.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.