Equilibria

Opalovací kosmetika Equilibria poskytuje optimální ochranu pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření. Sympatickou filozofii značky vyjadřuje přesvědčení, že aktivní ingredience mají pocházet z přírody. V přípravcích kromě UV filtrů najdete například blahodárné bambucké máslo, panthenol, vitamin E, glycerol a výtažky z mořské „zlaté“ řasy. Díky tomu jsou opalovací přípravky Equilibria vhodné i pro citlivou a náročnou pleť.

Seřadit podle

Vliv slunečního záření na lidskou pokožku

Opalování k létu neodmyslitelně patří. Pobyt na slunci je nám přirozený a mnohdy pozitivně ovlivňuje naši náladu. Abychom v takových chvílích zajistili komfort a bezpečnost naší pokožce, je vhodné používat adekvátní ochranné opalovací prostředky. Dlouhodobé vystavování slunečním paprskům i krátkodobá expozice UV záření mohou vyvolat celou řadu nežádoucích reakcí, a to jak v daném okamžiku, tak i s odstupem času.

Dětská opalovací mléka Equilibria Sun Baby

Pokožka dětí je mnohem citlivější a o poznání tenčí než u dospělých, a tedy je i více náchylná ke spálení. Novorozence a batolata do jednoho roku bychom neměli přímému pobytu na slunci vystavovat. V každém případě je na místě dětskou pokožku chránit kvalitní sluneční kosmetikou. Opalovací mléka pro děti Equilibria Sun Baby s fotostabilními UV filtry chrání a zvlhčují dětskou pokožku a ošetřují ji díky panthenolu, extraktu z řasy Laminaria ochroleuca a vitamínu E. Jsou voděodolná a vhodná do extrémních podmínek, jako je pobyt u moře nebo v horách.

Ochrana citlivé pokožky před sluncem

Majitelé citlivé, intolerantní nebo také alergické pokožky by mohli vyprávět. Často je trápí extrémní reakce pokožky na vnější prostředí, a tak pro ně pobyt na slunci není příliš vhodný. Pokud se mu nemohou vyhnout, je třeba použít UV ochranu vyvinutou speciálně pro citlivou pleť.Opalovací mléka Equilibria Sun Adult rovněž obsahují zklidňující panthenol, extrakt z řasy Laminaria ochroleuca a vitamín E a fotostabilní UV filtry. Značka také nabízí opalovací oleje Equilibria Extreme Protective s vitaminem E, které poskytují vysokou ochranu před UVB a UVA zářením. Vitamin E odbourává volné radikály, které se v pokožce tvoří v důsledku pobytu na slunci. Navíc je olej vhodný i pro děti.

Equilibria After Sun Lotion - šetrná péče po opalování

Po každém pobytu na slunci si naše pokožka zaslouží důkladnou péči. Potřebuje znovu dodat ztracenou vlhkost a pružnost. Ošetření mlékem po opalování Equilibria After Sun pomáhá pokožku upokojit, hydratovat a vyhladit. Přípravky po opalování také mohou pomoci prodloužit opálení.