Erboristica Oční krém s makadamiovým olejem proti vráskám 15 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Erboristica v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 11. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

O produktu

Bojujte proti vráskám v okolí očí. Vysoce účinný oční krém s liftingovým efektem stimuluje produkci vlastního kolagenu a elastinu a redukuje výskyt vrásek. Navíc také podporuje pružnost očních víček.

Výsledek: 

  • redukuje výskyt vrásek
  • podporuje pružnost očních víček
  • stimuluje produkci vlastního kolagenu a elastinu

Složení

98 % přírodních ingrediencí. Kyselina hyaluronová – zpomaluje tvorbu vrásek a hydratuje pleť; bambucké máslo – vyživuje, hydratuje a regeneruje pleť; makadamiový a olivový olej – hydratuje a regeneruje pleť.

Použití

Na dobře očištěné oční okolí aplikujte ráno a večer dostatečné množství očního krému proti vráskám. Při aplikaci si pomáhejte poklepem prsteníčků.

O značce

Kosmetika Erboristica di Athena’s je přírodní a ekologická péče o pleť, tělo i vlasy. Všechny přípravky jsou dermatologicky testovány a neobsahují zdraví škodlivé látky. Kosmetické ingredience jsou biodegradabilní a respektují životní prostředí. Erboristica di Athena’s nepoužívá živočišné produkty a je držitelem certifikátu Produkt VEGAN. Pro balení kosmetiky jsou používány recyklované nebo recyklovatelné materiály.

Základní hodnoty a principy společnosti Athena’s:

  • extrémní citlivost k životnímu prostředí
  • úcta k životnímu prostředí, Zemi a jejím zdrojům
  • hluboký smysl pro ochranu zvířat