Ergobaby

  (10)

Užijte si nejbližší kontakt se svým děťátkem a volné ruce k tomu! Ergonomická nosítka značky Ergobaby mají bederní pás, ramenní popruhy a opěrky zad. Zajišťují pohodlné a správné nošení miminka v poloze na zádech, na hrudi nebo na boku.

Seřadit podle

Nosítka Ergobaby

Nosítka Ergobaby jsou ergonomická, díky tomu zajišťují pohodlné a bezpečné nošení jak pro dítě, tak pro rodiče. Nosítko poskytuje komfort, na rozdíl od kočárku je skladné a uvolní vám ruce kdykoliv to budete potřebovat. Vyberte si z různých decentních barev, které se hodí ke každému oblečení. Ergobaby Adapt přichází s rostoucími nosítkyod narození až do 20 kg. Ergobaby Embrace bude vyhovovat dětem od narození do 11,3 kg. Toto nosítko je velmi měkké, pružné a poskytuje dokonalé pohodlí.

Nosítka Ergobaby Adapt

Nosítko Ergobaby Adapt se přizpůsobí dětem již od narození. Je nastavitelné do třech poloh a pohodlně v něm můžete nosit dítě do 20 kg. Ať už nosíte na břiše, na zádech nebo na boku, můžete si být jisti, že je vaše děťátko ve správné ergonomické pozici, která podporuje správnou polohu sedu, vývoj kyčlí, pánve i páteře. bylo uznáno Mezinárodním institutem proti dysplazii kyčelního kloubu jako produkt pro „zdravé kyčle“. Nemusíte do něj dokupovat novorozeneckou vložku. Nosítko z bavlny, je velmi šetrné k dětské pokožce.

Nosítka Ergobaby Embrace

Ergobaby Embrace je měkoučké, útulné a maximálně pohodlné. Vaše miminko se v něm snadno a rychle uvelebí. Má ramenní popruhy a podpůrný bederní pás, díky tomu se budete cítit skvěle i při delším nošení. Měkká pletená textilie podobná žerzeji udrží dítě co nejblíže rodiči a krásně ho obejme. Nosítko je velmi lehké, skladné a snadno se s ním manipuluje. K dostání v příjemných pastelových barvách. Vhodné již od narození.