Esprico 60 kapslí

Doplněk stravy

Esprico je doplněk stravy s obsahem čistého oleje z mořských ryb s omega-3 mastnými kyselinami, zinkem, hořčíkem a pupalkovým olejem.
399

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Esprico 60 kapslí

50056155

Esprico je doplněk stravy se sladidlem s obsahem čistého oleje z mořských ryb s omega-3 mastnými kyselinami, kyselinou eikosapentaenovou (EPA) a kyselinou dokosahexaenová (DHA). DHA společně s EPA přispívají k udržení normální činnosti srdce, přičemž příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Esprico® obsahuje také minerální látky, které jsou
důležité pro správné psychické funkce (hořčík) a správné kognitivní funkci (zinek). Kapsle jsou doplněné rostlinným pupalkovým olejem, který je bohatým zdrojem kyseliny gama-linolenové (omega-6 mastná kyselina). 

Hlavní vlastnosti:

  • DHA a EPA přispívají k udržení normální činnosti srdce (při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • hořčík přispívá k normální psychické činnosti
  • zinek přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím (koncentrace, učení a představivost)
  • bohatý zdroj polynenasycených mastných kyselin
  • bez lepku

Dávkování

Užívají se 2 tobolky ráno a večer každý den během jídla nebo po jídle. Žvýkací tobolky se mohou žvýkat nebo polykat celé a zapít tekutinou. Dále je možné obsah kapslí vytisknout přímo na lžíci nebo přimíchat do jídla.

Složení

21,5% oleje z mořských RYB s vysokým obsahem koncentrátu omega-3 mastných kyselin, sladidlo xylitol, zvlhčující látka glycerin, hořečnaté soli kyseliny citrónové, želatina, modifikovaný škrob,  rostlinný olej (SÓJA), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, 1,5% pupalkového oleje, pomerančová příchuť, emulgátor lecitin ze sojových bobů, glukonát zinečnatý, regulátor kyselosti kyselina citrónová, sladidlo acesulfam K, barviva oxid železitý a hydroxid železitý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí. Esprico® není vhodné pro děti do 5 let.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.