Esprico 60 kapslí

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Dietetický přípravek pro zvláštní lékařské účely (bilanční dieta) určený k dietnímu postupu při poruchách nedostatku pozornosti/hyperaktivity, které jsou doprovázeny poruchami koncentrace a učení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
435

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50056155

Dietetický přípravek pro zvláštní lékařské účely (bilanční dieta) určený k dietnímu postupu při poruchách nedostatku pozornosti/hyperaktivity, které jsou doprovázeny poruchami koncentrace a učení. ESPRICO® bylo vyvinuto na základě současných vědeckých poznatků o stravovacích potřebách dětí od 5 let s AD(H)D.
 
ESPRICO® obsahuje čistý olej z mořských ryb a přírodní, rostlinný olej z pupalky. Tyto oleje obsahují esenciální Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny. Magnezium a zinek vhodně doplňují složení. Chutné žvýkací kapsle ESPRICO® každý den zaručí potřebné množství živin pro vaše dítě. 
 
ESPRICO® neobsahuje lepek, laktózu, glutamát a ftaláty. Neobsahuje žádné konzervační prostředky. 
  • Chutné, žvýkací kapsle vhodné pro děti! 
  • Ovocná příchuť! 
Složení:
Čistý olej z mořských ryb a za studena lisovaný rostlinný pupalkový olej. U všech olejů se přísně sleduje výskyt těžkých kovů a jiných škodlivých látek.

Návod na použití: 
Pro děti od 5 let: 2 kapsle během jídla nebo po jídle každé ráno a večer. 
Žvýkací kapsle se polykají nebo žvýkají s malým množstvím tekutiny. Obsah kapsle je také možné vytlačit na lžičku nebo zamíchat do jídla.

Upozornění:
ESPRICO ® je velmi dobře snášeno. Upozornění: ESPRICO by se nemělo užívat při alergii na některou ze složek, jako např.na ryby, pupalku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.