Institut Esthederm Protective Body Lotion Strong Sun opalovací tělové mléko 200 ml

Kosmetika

Esthederm Adaptasun Body Milk Strong Sun je ochranná opalovací péče na tělo pro silnou sluneční intenzitu (moře, exotika).
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 790

O produktu

50096151

Esthederm Adaptasun Body Milk Strong Sun podporuje dlouhodobé a přirozené opálení díky patentovaným technologiím. Chrání pokožku před nepříznivými efekty UV záření. Podporuje přirozené procesy pokožky, aby se správně adaptovala, a tak se rychleji, intenzivněji, a přitom bezpečně opálila. Vaše pokožka získá nádhernou zlatavou barvu a hedvábný povrch. Tělové mléko má jemnou konzistenci, nabízí vám maximální ochranu a je vhodné pro všechny druhy pleti.

Institut Esthederm Protective Body Lotion Strong Sun opalovací tělové mléko 200 mla

 

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • maximální ochrana před UV zářením
  • podporuje dlouhodobé a přirozené opálení
  • jemná konzistence

Použití

Přípravek Protective Body Lotion strong sun je vhodný pro všechny typy pokožky vyjma hyperpigmentované. Dostatečné množství tělového mléka naneste na pokožku 20 minut před pobytem na slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.