Institut Esthederm

  (101)

Výzkum, kterému se věnuje Institut Esthederm se od počátku zaměřoval na pokožku, její biologii, a především interakci s prostředím. Díky tomu, že nasloucháme, co je pro pokožku přirozené, rozumíme tajemství jejích výjimečných přírodních zdrojů.

Naše pleť je zrcadlem miliardy buněk, které ji tvoří a chrání. Všechny naše buňky mají v sobě potenciál, jako dědictví tisíciletého vývoje: vstřebat to nejcennější z vody a ze světla a přizpůsobit se prostředí. Avšak každá pleť musí čelit i věku, agresím a našemu životnímu stylu. Díky péči Institut Esthederm získá vaše pleť přirozený a mladistvý vzhled, a to v každém věku a kdykoliv.

Pokožka je odrazem celého člověka. Stejně jako planeta, tak i pokožka je proměnlivý a křehký živý ekosystém, kterého přírodní zdroje a původní funkce se musí chránit.

Jean-Noël Thorel, zakladatel společnosti NAOS

Institut Esthederm nabízí komplexní podporu v oblasti krásy a pozitivní přístup, který odhaluje krásu žen, přináší jim pocit skutečného naplnění a spokojenosti.

Revoluční objev nové molekuly dlouhověkosti

Sérum s pokročilou biotechnologií s efektem chaperonů - bodyguardů kožního mládí, která trvale uchovává a opětovně posiluje klíčové proteiny v pleti a chrání ji tak před předčasným stárnutím.

Sérum rovněž poskytuje vysokou antioxidační ochranu, doslova biochemický štít, který účinně chrání pleť před oxidačním stresem a škodlivými vnějšími vlivy.

Jemná, svěží a hydratační textura séra se hodí použít pod jakýkoli přípravek o pleť a respektuje pH pokožky. Pokožka je po nanesení séra mimořádně hebká, sérum pomáhá předcházet výskytu tmavých skvrn a rozjasňuje pleť. Má jemnou, stylovou vůni s tóny černé švestky, růže a bílého pižma.

Sérum dlouhodobě působí mimořádně účinně jako korekce všech hlavních známek stárnutí pleti, jako jsou vrásky, ztráta kontur, hustoty, jasu a rovnoměrného tónu pleti. Viditelně a trvale.

Institut Eshederm - cesta mladistvé a krásné pleti

Složení našich přípravků, jednotlivé kroky každodenní péče a odborné ošetření našich profesionálů v oblasti krásy, respektuje křehkost pokožky a věnuje jí péči, díky které je krásnější, zářivější a odolnější vůči času i prostředí. Jsme skutečnými odborníky i objevitelé celé řady patentů, které ho podporují.

Základ každé péče je čištění pleti

Základ každé péče je čištění pleti

Důkladné odlíčení a vyčištění pleti je prvním a základním krokem na cestě k dlouhodobě krásné pleti. OSMO CELLULAR CARE pracuje v souladu s přirozeným ekosystémem pokožky.

Z pleti eliminuje škodlivou flóru, ale zároveň podporuje takovou flóru, která pleti prospívá. Pokožku učí, jak si udržet rovnováhu a chránit se tak před nepříznivými vlivy okolí.

Energie a vitalita

Energie a vitalita

Cellular Water Mist je aktivní, 100% biomimetická voda inspirovaná složením vody, která se přirozeně nachází v pokožce. Je obohacená o kyselinu hyaluronovou, stopové prvky a důležité esenciální minerály.

Dokáže poskytnout vysokou antioxidační ochranu a podpořit mikrobiom pleti. Její patent je součástí všech produktů značky Instiutut Esthederm.

Dlouhověkost a ochrana

Dlouhověkost a ochrana

Sérum s pokročilou biotechnologií s efektem chaperonů - bodyguardů kožního mládí, která trvale uchovává a opětovně posiluje klíčové proteiny v pleti a chrání ji tak před předčasným stárnutím.

Vysoká antioxidační ochrana a korekce nejčastějších známek stárnutí pleti. Prokazatelné účinky a viditelné výsledky. Dlouhodobě.

Intenzivní péče

Intenzivní péče

Profesionální produkty Institut Esthederm z řady Intensive se zaměřují na dysfunkce pokožky a poskytují jí potřebnou intenzivní péči s hlubokými, ale okamžitými výsledky. Tato péče je zároveň ideální před, při a po estetických zákrocích.

Korekce stárnutí pleti, redukce vrásek

Korekce stárnutí pleti

Okolo 30. roku věku můžeme na pleti pozorovat první známky stárnutí, první jemné linky, ztrátu jasu, nerovnoměrný tón a podobně. Pleť už nestačí jen hydratovat, ale je zásadní se o ni začít cíleně starat. Přípravky pro korekci stárnutí pleti Institut Esthederm obnovují věkem oslabené procesy pleti, které jsou odpovědné za plnost, pevnost a hladkost pleti bez vrásek. Pleť se tak znovu učí fungovat jako v mládí a vznik známek stárnutí se dlouhodobě a viditelně zpomaluje.

Sluneční ochrana

Sluneční ochrana

Evoluce umožnila lidem přirozeně se adaptovat a chránit před sluncem díky vlastním biologickým systémům. Obsah slunečních filtrů sice zabezpečuje vnější ochranu pokožky před UV zářením, infračerveným a viditelným světlem, ale pokožku je potřeba chránit komplexně.

Patentové technologie Institut Esthederm:

  • včas adaptují pokožku na slunce
  • pokožka využívá pozitivní účinky slunce
  • pomáhájí chránit před negativními vlivy slunečního záření
Seřadit podle

* Klinická studie na 55 ženách ve věku 42 až 65 let, fototypy II až IV, všechny typy pleti. Žijící v městském prostředí, vykazující známky únavy (vrásky, jemné linky a/nebo tmavé kruhy pod očima) a poruchy pigmentace, tmavé skvrny, nerovnoměrný odstín pleti. Pravidelné používání 2x denně po dobu 6 měsíců za běžných podmínek.