Kosmetika

Institut Esthederm After Sun Tan Prolonging Body Lotion tělové mléko po opalování 200 ml

Produktová řada: Esthederm After Sun

ESTHEDERM After sun Tan prolonging body lotion je tělové mléko po opalování, které zklidňuje, hydratuje a zároveň prodlužuje opálení.

NAVÍC Institut Esthederm After Sun Tan Prolonging Body Lotion tělové mléko po opalování 200 ml Při nákupu minimálně 2 označených produktů značky Institut Esthederm získáte NAVÍC Institut Esthederm After Sun Tan Prolonging Body Lotion tělové mléko po opalování 200 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31.08.2024 nebo do vyprodání zásob.
1 590
Doprava zdarma

O produktu: Institut Esthederm After Sun Tan Prolonging Body Lotion tělové mléko po opalování 200 ml

50097856

Úvod

Patentovaná technologie Adaptasun stimuluje přirozené a rovnoměrné opálení pokožky pro rychlejší, dlouhotrvající a intenzivnější výsledek. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentace a připravuje pokožku na další slunečný den.

Patentovaná technologie Global Cellular Protection stimuluje přirozené obranné mechanizmy pokožky proti negativním vnějším vlivům a působení slunečního záření, pomáhá předcházet jejímu podráždění.

Institut Esthederm After Sun Tan Prolonging Body Lotion tělové mléko po opalování 200 ml2a

Biomimetická voda Esthederm plně kontroluje mládí pleti, tak že účinně bojuje proti volným radikálům a podílí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:


Použití

Přípravek After Sun Tan Prolonging Body Lotion je vhodný pro všechny typy pleti kromě hyperpigmentované. Používejte jej na konci slunného dne na pokožku zbavenou zbytků opalovacích produktů. Pro déletrvající opálení používejte nadále minimálně 14 dní po návratu z dovolené. Tělové mléko můžete používat celoročně jako hydratační péči.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.