Institut Esthederm Intensive Vitamine E² Serum 30 ml

Kosmetika

Institut Esthederm Intensive Vitamine E² Serum obsahuje účinnou formu vitaminu E pro ochranu citlivé a hyperreaktivní pleti před účinky volných radikálů.
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
2 590

O produktu

50103498

Zklidnění pro citlivou a hyperreaktivní pokožku. Institut Esthederm Intensive Vitamine E² Serum obsahuje patentovanou celulární voduvysoce účinnou formu vitaminu E, který dokáže bojovat s volnými radikály z vnějšího prostředí, jako jsou zplodiny z ovzduší či cigaret, UV záření, i těm, které vznikající vlivem stresu či špatného vyladění organizmu. Volné radiály zatěžují pleť a jejich negativní působení může vést k přecitlivělosti i k předčasnému stárnutí pleti. Jemná emulzní textura séra je bez parfemace, konzervantů a barviv.

Vitamin E na druhou

V esthedermovém pojetí vitamín E znamená skutečně E². Přirozeně je vitamín E rozpustný pouze v tuku. Jeho účinek je tedy značně omezen ve vodném prostředí těla. Nicméně biotechnologicky vytvořený derivát vitamínu E je rozpustný ve vodě. A právě v tom tkví vysoká účinnost tohoto séra, v kombinaci klasické formy vitamínu E rozpustné v tuku a jeho ve vodě rozpustném derivátu. Vitamín E² tak brání škodlivému účinku volných radikálů skutečně v každém zákoutí pokožky.

Biomimetická voda Esthederm plně kontroluje mládí pleti, tak že účinně bojuje proti volným radikálům a podílí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • zklidňuje citlivou pokožku
  • pleť je dokonale svěží a tonizovaná
  • vitamin E chrání pleť před účinky volných radikálů

Použití

Intensive Vitamine E² Serum je určené pro vysoce citlivou a hyperreaktivní pokožku s příznaky trvalého začervenání, pálení, pocitu horka a svědění. Ideální je i pro pleť vystavenou negativním vlivům prostředí a pro citlivou pleť vystavenou kosmetickým kúrám a estetickým procedurám. Sérum nanášejte ráno a večer na dokonale vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu, nejlépe po aplikaci Cellular Water Mist. Může být použito samostatně, nebo v kombinaci s Intensive Sensi System či Intensive Hyaluronic Cream. Pro pleť s rosaceou je ideálním řešením v kombinaci s Intensive Vitamin C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.