Institut Esthederm Sun Care Oil Extreme Sun opalovací olej 150 ml

Kosmetika

ESTHEDERM Sun Care Oil - extreme sun podporuje dlouhodobé a přirozené opálení a chrání pokožku před škodlivými efekty slunečního záření.
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
1 490

O produktu

50094731

ESTHEDERM Sun Care Oil - extreme sun je suchý opalovací olej pro intenzivní a dlouhodobé opálení při extrémní sluneční intenzitě (moře, exotika). Má hedvábnou texturu a velmi dobře se aplikuje. Díky použití ochranného oleje bude vaše pleť krásně opálená bez vrásek a jiných poškození. Ochranný olej je vhodný pro normální pokožku, která se dobře opaluje a jen výjimečně se spálí.

Výsledek:

  • dokonale chráněná pokožka
  • pokožka se rychleji adaptuje na slunce
  • intenzivnější opálení

Složení

Patent Adaptasun - lepší adaptace na slunce, intenzívnější opálení.

Použití

Přípravek Sun Care Oil extreme sun je vhodný pro všechny typy pokožky vyjma hyperpigmentované. Dostatečné množství oleje nastříkejte rovnoměrně na tělo i vlasy 20 minut před pobytem na slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.