Institut Esthederm Intolerance Protective Body Spray opalovací tělové mléko 150 ml

Kosmetika

Tělový sprej odstraňuje alergické reakce na slunce

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

1 490
Dočasně nedostupné

O produktu

50070279

Svěží a zklidňující tělový sprej s vysokou sluneční ochranou, který pomáhá pokožku převychovat k tomu, aby dokázala při pobytu na slunci reagovat normálně. Pleť se postupně adaptuje na slunce a alergické reakce zmizí. Bez parfémů.

Institut Esthederm Intolerance Protective Body Spray opalovací tělové mléko 150 mla

 

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.


Použití

Přípravek Intolerance Protective Body Spray je vhodný pro pokožku s intolerancí nebo alergií na slunce. Dostatečné množství tělového mléka nastříkejte na pokožku 20 minut před pobytem na slunci. Aplikaci pravidelně opakujte každou hodinu a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem.

Pro lepší adaptaci na slunce

Pokud plánujete dovolenou, používejte Intolerance Protective Body Spray 1-2x denně ideálně již 2 týdny před očekávaným pobytem na slunci. Aktivují se tak přirozené obranné mechanismy pokožky. Výsledkem je její rychlejší adaptace na slunce, která snižuje riziko vzniku alergie. Pro ještě dokonalejší ochranu pleti proti vnějším nepříznivým vlivům využijte i „biologický štít“ City Protect Spray od Institut Esthederm.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho a nevystavujte se polednímu slunci, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Nedostatečné množství přípravku výrazně snižuje úroveň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.