Eucerin Pigment Control Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem SPF 50+ světlá 50 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
5.0
Eucerin Pigment Control Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem SPF 50+ světlá předchází a brání vzniku hyperpigmentace vlivem slunečního záření.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 označených produktů značky Eucerin v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
515
Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu

50135071

Sluneční paprsky nepřináší pouze bronzové opálení, mnohdy s ním obdržíme také nežádoucí pigmentové skvrny. Těm můžeme předejít nebo je eliminovat pomocí přípravku Eucerin Pigment Control Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem SPF 50+ světlá 50 ml. Tato kosmetická vychytávka pomáhá předcházet vzniku hyperpigmentace vlivem slunečního záření, efektivně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Tím ale výčet kladů nekončí! Emulze má vysoké krytí a nedráždí oční okolí.

ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY Eucerin® - inovace v ochraně proti slunečnímu záření

Technologie Advanced Spectral Technology poskytuje vysoký stupeň ochrany proti UVA/UVB záření a vysokoenergetickému viditelnému světlu. Přípravek také podporuje vlastní mechanismus pleti na obnovu DNA.

Výsledek

  • redukuje pigmentové skvrny
  • ihned se vstřebává
  • lehká, nemastná a nelepivá textura
  • nekomedogenní
  • vhodná pro všechny typy pleti

Složení

Licochalcon A  - silný antioxidant, který zklidňuje pokožku. Pochází z kořene čínské lékořice (Glycyrrhiza Inflata), jež chrání své buňky před nadměrným slunečním světlem pomocí přírodních látek.V kosmetických produktech Licochalcon A účinně neutralizuje volné radikály, které urychlují proces stárnutí. Také pomáhá chránit hlubší vrstvy epidermis před účinky slunečního záření.

Kyselina glycyrrhetinová rovněž pochází z kořene čínské lékořice (Glycyrrhiza Glabra) - a má antioxidační a zklidňující vlastnosti. Pomáhá chránit kožní buňky v hlubších epidermálních vrstvách pleti před volnými radikály, které pocházejí v důsledku UV záření. Také podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA.

Thiamidol - tato vysoce efektivní aktivní složka zesvětluje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. 

 

Použití

Nanášejte ráno na váš obvyklý denní krém nebo místo něj. Vaše pleť je bezprostředně po aplikaci chráněna před sluncem – nemusíte čekat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.