Kosmetika

Eucerin Pigment Control Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem SPF 50+ světlá 50 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: Sun
4.4

Eucerin Pigment Control Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem SPF 50+ světlá předchází a brání vzniku hyperpigmentace vlivem slunečního záření.

469
Ušetříte 30%

Původní cena:  669 Kč  ·  sleva 200 Kč

Nejnižší cena před slevou: 669 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Eucerin Pigment Control Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem SPF 50+ světlá 50 ml

50135071

Úvod

Sluneční paprsky nepřináší pouze bronzové opálení, mnohdy s ním obdržíme také nežádoucí pigmentové skvrny. Těm můžeme předejít nebo je eliminovat pomocí přípravku Eucerin Pigment Control Emulze na opalování na obličej s depigmentačním účinkem SPF 50+ světlá 50 ml. Tato kosmetická vychytávka pomáhá předcházet vzniku hyperpigmentace vlivem slunečního záření, efektivně redukuje pigmentové skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. Tím ale výčet kladů nekončí! Emulze má vysoké krytí a nedráždí oční okolí.

ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY Eucerin® - inovace v ochraně proti slunečnímu záření

Technologie Advanced Spectral Technology poskytuje vysoký stupeň ochrany proti UVA/UVB záření a vysokoenergetickému viditelnému světlu. Přípravek také podporuje vlastní mechanismus pleti na obnovu DNA.

Výsledek

  • redukuje pigmentové skvrny
  • ihned se vstřebává
  • lehká, nemastná a nelepivá textura
  • nekomedogenní
  • vhodná pro všechny typy pleti

Složení

Licochalcon A  - silný antioxidant, který zklidňuje pokožku. Pochází z kořene čínské lékořice (Glycyrrhiza Inflata), jež chrání své buňky před nadměrným slunečním světlem pomocí přírodních látek.V kosmetických produktech Licochalcon A účinně neutralizuje volné radikály, které urychlují proces stárnutí. Také pomáhá chránit hlubší vrstvy epidermis před účinky slunečního záření.

Kyselina glycyrrhetinová rovněž pochází z kořene čínské lékořice (Glycyrrhiza Glabra) - a má antioxidační a zklidňující vlastnosti. Pomáhá chránit kožní buňky v hlubších epidermálních vrstvách pleti před volnými radikály, které pocházejí v důsledku UV záření. Také podporuje vlastní mechanismus pokožky na obnovu DNA.

Thiamidol - tato vysoce efektivní aktivní složka zesvětluje tmavé skvrny a brání jejich opakovanému výskytu. 

 


Použití

Nanášejte ráno na váš obvyklý denní krém nebo místo něj. Vaše pleť je bezprostředně po aplikaci chráněna před sluncem – nemusíte čekat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.