Kosmetika

Eucerin SUN Sensitive Protect SPF50+ vysoce ochranný krém na obličej 50 ml

Značka: EUCERIN
Produktová řada: Sun
5.0

Krém na opalování pro všechny typy pleti včetně citlivé a atopické. Nabízí ochranu SPF 50+ před poškozením v důsledku slunečního záření.

Akce 1 + 1 Při nákupu dvou produktů značky Eucerin z produktové řady SUN získáte levnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31.05.2024.
599
Doprava zdarma

O produktu: Eucerin SUN Sensitive Protect SPF50+ vysoce ochranný krém na obličej 50 ml

50105632

Úvod

Během léta jsou sluneční paprsky velmi silné. K ochraně pokožky vytvořil Eucerin krém na opalování s ochranným faktorem SPF 50+. Aktivně chrání pokožku před nepříznivými vlivy slunečního záření. Není parfemovaný, proto jej můžou bez obtíží využívat i alergici. Díky jeho voděodolnosti jej není potřeba po každém koupání v moři či bazéně opětovně aplikovat. Balení obsahuje 50 ml krému, který je určen pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Hlavní vlastnosti:

  • SPF 50+: velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • bez parfemace, voděodolný
  • vhodný pro všechny typy pleti

Použití

Opalovací krém je určen pro aplikaci na obličej, kde poskytuje potřebnou ochranu DNA i kožních buněk. Pro maximální ochranu a ideální účinky se doporučuje aplikovat 30 minut před výskytem na slunci. Krém se rychle vstřebává a nezpůsobuje podráždění pokožky. Při aplikaci se vyhněte kontaktu s očima.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný přípravek neposkytuje 100% ochranu před sluncem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.