Eucerin SUN Sensitive Protect SPF50+ vysoce ochranný krém na obličej 50 ml

Kosmetika

Značka: EUCERIN
Krém na opalování pro všechny typy pleti včetně citlivé a atopické. Nabízí ochranu SPF 50+ před poškozením v důsledku slunečního záření.
*SLEVA 200 Kč při nákupu nad 590 Kč *Při nákupu označených produktů značky EUCERIN SUN v minimální hodnotě 590 Kč vč. DPH získáte slevu 200 Kč. Akce platí do 31. 5. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Eucerin dárkový set Při nákupu produktů značky Eucerin nad 780 Kč získáte NAVÍC Eucerin dárkový set za 0,01 Kč (vnímaná hodnota dárkového setu 780 Kč). Akce platí do 31. 05. 2023 nebo do vyprodání zásob.
579

O produktu

50105632

Během léta jsou sluneční paprsky velmi silné. K ochraně pokožky vytvořil Eucerin krém na opalování s ochranným faktorem SPF 50+. Balení obsahuje 50 ml krému, který je určen pro všechny typy pleti, a to včetně citlivé a atopické. Účinně chrání kůži před nepříznivými vlivy slunečního záření. Není parfemovaný, proto jej můžou bez obtíží využívat i alergici. Díky jeho voděodolnosti jej není potřeba po každém koupání v moři či bazéně opětovně aplikovat.

Vlastnosti:

  • SPF 50+: vysoká ochrana DNA i kožních buněk
  • bez parfemace
  • voděodolný
  • vhodný pro všechny typy pleti

Použití:

Opalovací krém je určen pro aplikaci na obličej, kde poskytuje potřebnou ochranu DNA i kožních buněk. Pro maximální ochranu a ideální účinky se doporučuje aplikovat 30 minut před výskytem na slunci. Krém se rychle vstřebává a nezpůsobuje podráždění pokožky. Při aplikaci se vyhněte kontaktu s očima.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.