Kosmetika

Eveline SUN SPF50 opalovací krém na obličej 50 ml

Značka: EVELINE
5.0
  • Chrání pleť před předčasným stárnutím v důsledku UV záření a vznikem pigmentových skvrn. Vhodný i pro citlivou pokožku a pleť náchylnou k alergiím.
139

Cena za 100 ml: 278 Kč

O produktu: Eveline SUN SPF50 opalovací krém na obličej 50 ml

50113666

Úvod

Chraňte svou pokožku proti slunečním paprskům, aby si uchovala svěžest a mladistvý vzhled co nejdéle. Pleťový krém od společnosti Eveline Vás ochrání před negativním působením UV záření, které může být příčinou předčasného stárnutí pokožky. Krém s SPF 50 obsahuje komplex vitaminů a aktivních látek, které chrání pokožku před sluncem i vznikem pigmentových skvrn.

Výsledek:

  • chrání proti UVA a UVB záření
  • brání vzniku pigmentových skvrn a intenzivně hydratuje hluboké vrstvy kůže
  • eliminuje efekty stárnutí pleti v důsledku slunečního záření

Složení

Denní krém na obličej obsahuje aktivní složky, jež chrání pokožku před stárnutím, brání vzniku pigmentových skvrn a hloubkově hydratují. Interleukin Complex slouží k ochraně DNA buněk proti škodlivému působení volných radikálů. Ty mají za následek stárnutí pokožky v důsledku slunečního záření. Kyselina hyaluronová a komplex vitamínů A, E a F se starají o důkladnou hydrataci i spodních vrstev kůže.


Použití

Aplikujte před odchodem ven a opakovaně nanášejte každé dvě hodiny při pobyt na slunci. Naneste v dostatečném množství na pokožku obličeje a rovnoměrně rozprostřete jemnými krouživými pohyby. Nechejte důkladně vstřebat. Opakovaně aplikujte také ihned po koupání, při nadměrném pocení či usušení ručníkem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.