Evelor Resveratrol 50 mg 90 tobolek

Doplněk stravy

Evelor obsahuje 50 mg vysoce mikronizovaného trans-resveratrolu v jedné kapsli. Resveratrol přispívá k normální činnost kardiovaskulárního systému.
Skladem na e-shopu
919

Cena za 1 kus: 10 Kč

O produktu

50043419

Evelor obsahuje 50 mg vysoce mikronizovaného trans-resveratrolu v jedné kapsli. Resveratrol se získává z nejkvalitnějších kořenů rostliny Polygonum cuspidatum Siebold et Zucc. Resveratrol přináší úlevu od projevů menopauzy, příznivě působí na zdraví srdce a cév a působí jako antioxidant.


Dávkování

Dospělí užívají 1 tobolku 1x denně spolu s jídlem. Tobolky jsou bez lepku.

Složení

Trans-resveratrol (50 mg v 1 tobolce), protispékavá látka monohydrát laktózy, želatina, plnidlo sójový prášek, plnidlo předbobtnalý kukuřičný škrob, protispékavé látky stearan hořečnatý a oxid křemičitý, barviva oxid titaničitý, patentní modř V a azorubin.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem. Azorubin může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo máte jakékoliv onemocnění, poraďte se o užívání přípravku se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Přípravek není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.