Resveratrol (7)

Seřadit podle
2x60 kapslí + dárek
Dárkový balíček pro zdraví a krásu.
Výtažek ze slupek červeného vína s obsahem resveratrolu a šípkový extrakt bohatý na vitamin C.
Doplněk stravy s obsahem přírodních antioxidantů (resveratrol, kurkumin, kvercetin) a vitamínů řady B, C a E.
extrakt z červeného vína 30 kapslí
Resveratrol obsahuje látky přírodního původu získané z jadérek červeného vína.
Obsahuje výtažky z meruňkových jader a ze semen vinné révy.
Obsahuje resveratrol, který pomáhá k normální činnosti srdce a cév.
30 tablet
Tablety s obsahem resveratrolu, který příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém. Získává se z kořenů rostliny křídlatky japonské.
Resveratrol

Resveratrol

Resveratrol přispívá k udržení normální funkce kardiovaskulárního systému, tj. srdce a cév. Vyniká antioxidačními vlastnostmi, to znamená že chrání buňky před oxidačním stresem (znečištění ovzduší, stres, UV záření). Kromě péče o srdce a cévy je rovněž ceněn jako aktivní složka anti-aging přípravků zaměřených na zpomalení procesu stárnutí.

Co je to resveratrol ?

Resveratrol je přírodní antioxidant, polyfenol a sloučenina odvozená od stilbenu. Přirozeně se vyskytuje zejména ve slupkách a jadérkách modré révy vinné (Vitis vinifera), slupkách a jadérkách černého rybízu, v borůvkách, arašídech (Arachis hypogaea), v moruších (hlavně tmavé odrůdy, tj. Morus nigra, více informací o moruši se dozvíte v našem článku), ve slupkách grapefruitu (Citrus paradisis), v kakau nebo v kořenu křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum).

Resveratrol v e-shopu Dr.Max

Mezi našimi zákazníky je oblíbený např. tekutý přípravek Ekomedica Resveratrol, kterého se užívají 23 čajové lžičky denně. Tento přípravek obsahuje extrakty ze slupek vinné révy, šťávu z červených hroznů, dále standardizovaný šípkový extrakt a vitamin C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév. Resveratrol ve formě kapslí nabízejí značky Jamieson, Vieste nebo Boos Labs.