Resveratrol

  (7)
Seřadit podle
 • Jamieson Resveratrol 50 mg

  extrakt z červeného vína 30 kapslí
  Resveratrol obsahuje látky přírodního původu získané z jadérek červeného vína.
 • Výtažek ze slupek červeného vína s obsahem resveratrolu a šípkový extrakt bohatý na vitamin C.
 • Doplněk stravy s obsahem přírodních antioxidantů (resveratrol, kurkumin, kvercetin) a vitamínů řady B, C a E.
 • Obsahuje resveratrol, který pomáhá k normální činnosti srdce a cév.
 • Evelor H

  30 tablet
  Tablety s obsahem resveratrolu, který příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém. Získává se z kořenů rostliny křídlatky japonské.
 • Výtažek z meruňkových jader s amygdalinem – B17 + resveratrol.
 • Obsažené saponiny snižují povrchové napětí ploch trávicího systému.
  Resveratrol

  Resveratrol

  Resveratrol přispívá k udržení normální funkce kardiovaskulárního systému, tj. srdce a cév. Vyniká antioxidačními vlastnostmi, to znamená že chrání buňky před oxidačním stresem (znečištění ovzduší, stres, UV záření). Kromě péče o srdce a cévy je rovněž ceněn jako aktivní složka anti-aging přípravků zaměřených na zpomalení procesu stárnutí.

  Co je to resveratrol ?

  Resveratrol je přírodní antioxidant, polyfenol a sloučenina odvozená od stilbenu. Přirozeně se vyskytuje zejména ve slupkách a jadérkách modré révy vinné (Vitis vinifera), slupkách a jadérkách černého rybízu, v borůvkách, arašídech (Arachis hypogaea), v moruších (hlavně tmavé odrůdy, tj. Morus nigra, více informací o moruši se dozvíte v našem článku), ve slupkách grapefruitu (Citrus paradisis), v kakau nebo v kořenu křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum).

  Resveratrol v e-shopu Dr. Max

  Mezi našimi zákazníky je oblíbený např. tekutý přípravek Ekomedica Resveratrol, kterého se užívají 23 čajové lžičky denně. Tento přípravek obsahuje extrakty ze slupek vinné révy, šťávu z červených hroznů, dále standardizovaný šípkový extrakt a vitamin C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév. Resveratrol ve formě kapslí nabízejí značky Jamieson, Vieste nebo Boos Labs.