Eye q příchuť vanilka tekutá forma 200 ml

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

385

Cena za 1 litr: 1925 Kč

O produktu

eye q tekutá forma s příchutí vanilky 200 ml

doplněk stravy

pro děti od 1 roku a dospělé

 

eye q je jediným přírodním preparátem, který byl použit v řadě publikovaných, placebem kontrolovaných klinických studiích u dětí a dospívajících s poruchami pozornosti, s hyperaktivitou, impulzivitou, s opožděním ve vývoji řeči a s potížemi se čtením a psaním.

(Richardson 2005, Sinn 2007, Sinn 2008, Johnson 2009, Johnson 2012, Parletta 2013)

 

eye q je speciální kombinací vícenenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6 s vysokým obsahem mastné kyseliny omega-3 EPA, vhodný pro děti od jednoho roku a dospělé.

 

Vlastnosti

–     Speciální složení umožňuje dodávat mastné kyseliny omega-3 EPA, omega-3 DHA a omega-6 GLA přímo do organismu ve vyvážených poměrech.

–     Kombinace a vyvážené poměry omega-3 a omega-6 zajišťují jejich vyvážené využití v metabolismu mastných kyselin.

 

Vyšší biologická využitelnost

–     eye q obsahuje mastné kyseliny v jejich přirozené formě triglyceridů. Ty jsou organismem lépe přijímané, než mastné kyseliny ve formě etylesterů (Dyerberg 2010).

–     eye q obsahuje omega-6 GLA z pupalkového oleje. Ta má 7krát vyšší biologickou aktivitu než omega-6 GLA z oleje brutnáku lékařského (Horrobin 1990).

 

Bezpečnost

–     eye q neobsahuje cukr, umělá sladidla (např. aspartam, mannitol, acesulfam-K), neobsahuje kyselinu citrónovou, konzervační látky, změkčovadla, barviva, kasein, lepek, vitamin A a D.

–     Je prostý toxinů a škodlivých látek.

–     Nezávislé testy zaručují, že eye q odpovídá standardům čistoty stanovenými EU a WHO.

–     eye q je jediným preparátem s obsahem omega-3 a omega-6 mastných kyselin, který je možné podávat dětem od jednoho roku.

 

eye q jako jediný preparát s obsahem mastných kyselin omega-3/6 vychází vstříc potřebám pacientů a poskytuje jim možnost výběru forem a velikostí balení. Je k dispozici také v tekuté formě s příchutí citrónu pro děti od 1 roku a dospělé a ve formě tobolek pro děti od tří let a dospělé.

 

eye q tekutá forma

Pro malé děti a dospívající, kteří mají problémy s polykáním tobolek. Schválen Českou pediatrickou společností pro použití u dětí od jednoho roku. Možné smíchat s jogurtem, tvarohovým krémem nebo s nápojem.

 

Složení

Slunečnicový olej (Helianthus annuus), olej z mořských ryb s vysokým obsahem EPA, pupalkový olej (Oenothera biennis), aróma - přírodní vanilka (3 %), antioxidant - směs tokoferolu (získaný ze sóji).

 

Obsahuje

 

na 5 ml

na 15 ml

Rybí olej (omega-3)

800 mg

2400 mg

– kyselina eikosapentaenová (EPA)

186 mg

558 mg

– kyselina dokosahexaenová (DHA)

58 mg

174 mg

Pupalkový olej (omega-6)

200 mg

600 mg

– kyselina gama-linolenová (GLA)

20 mg

60 mg

 

Výrobek se nepodává ve vyšších, než doporučených dávkách. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Udržování zdravého životního stylu a vyvážená strava jsou nezbytné pro zachování dobrého zdravotního stavu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.