Doplněk stravy

Eye q příchuť vanilka tekutá forma 200 ml

Značka: EYE Q

eye q je jediným přírodním preparátem, který byl použit v placebem kontrolovaných studiích u dětí a dospívajících s poruchami pozornosti, s hyperaktivitou, impulzivitou, s opožděním ve vývoji řeči, s potížemi se čtením a psaním (např. u ADHD, PAS).

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Eye q příchuť vanilka tekutá forma 200 ml

50054667

Úvod

eye q naleznete nově pod značkou EQUAZEN

eye q tekutá forma s příchutí vanilky 200 ml je doplněk stravy pro děti od 1 roku a dospělé. eye q je speciální kombinací vícenenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6 s vysokým obsahem mastné kyseliny omega-3 EPA, vhodný pro děti od jednoho roku a dospělé.

eye q je jediným přírodním preparátem, který byl použit v řadě publikovaných, randomizovaných, placebem kontrolovaných klinických studiích u dětí a dospívajících s poruchami pozornosti, s hyperaktivitou, impulzivitou, s opožděním ve vývoji řeči a s potížemi se čtením a psaním. (Richardson 2005, Sinn 2007, Sinn 2008, Johnson 2009, Johnson 2012, Parletta 2013)

Vlastnosti

  • Speciální složení umožňuje dodávat mastné kyseliny omega-3 EPA, omega-3 DHA a omega-6 GLA přímo do organismu ve vyvážených poměrech.
  • Kombinace a vyvážené poměry omega-3 a omega-6 zajišťují jejich vyvážené využití v metabolismu mastných kyselin.

 Vyšší biologická využitelnost

  • eye q obsahuje mastné kyseliny v jejich přirozené formě triglyceridů. Ty jsou organismem lépe přijímané, než mastné kyseliny ve formě etylesterů (Dyerberg 2010).
  • eye q obsahuje omega-6 GLA z pupalkového oleje. Ta má 7krát vyšší biologickou aktivitu než omega-6 GLA z oleje brutnáku lékařského (Horrobin 1990).

Bezpečnost

  • eye q neobsahuje cukr, umělá sladidla (např. aspartam, mannitol, acesulfam-K), neobsahuje kyselinu citrónovou, konzervační látky, změkčovadla, barviva, kasein, lepek, vitamin A a D.
  • Je prostý toxinů a škodlivých látek.
  • Nezávislé testy zaručují, že eye q odpovídá standardům čistoty stanovenými EU a WHO.
  • eye q je jediným preparátem s obsahem omega-3 a omega-6 mastných kyselin, který je možné podávat dětem od jednoho roku.
  • eye q jako jediný preparát s obsahem mastných kyselin omega-3/6 vychází vstříc potřebám pacientů a poskytuje jim možnost výběru forem a velikostí balení. Je k dispozici také v tekuté formě s příchutí vanilky pro děti od 1 roku a dospělé a ve formě tobolek pro děti od tří let a dospělé.

eye q tekutá forma

Pro malé děti a dospívající, kteří mají problémy s polykáním tobolek. Schválen Českou pediatrickou společností pro použití u dětí od jednoho roku. Možné smíchat s jogurtem, tvarohovým krémem nebo s nápojem.


Složení

Slunečnicový olej (Helianthus annuus), olej z mořských ryb s vysokým obsahem EPA, pupalkový olej (Oenothera biennis), aróma - přírodní vanilka (3 %), antioxidant - směs tokoferolu (získaný ze sóji).


Upozornění

Výrobek se nepodává ve vyšších, než doporučených dávkách. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Udržování zdravého životního stylu a vyvážená strava jsou nezbytné pro zachování dobrého zdravotního stavu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.