Favea Boswellia s chondroitinem a kolagenem 30 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

295

Cena za 1 kus(tbl): 10 Kč

O produktu

Pečujte o zdraví svých kloubů. Přípravek Boswellia s chondoitinem a kolagenem obsahuje extrakt Boswellia serrata, chondroitin sulfát, kolagen a vitamin C, který je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu.

  • výtažek z kůry Boswellia serrata přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů
  • chondroitinsulfát je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek
  • kolagen je vláknitá bílkovina, která je přirozenou součástí pohybového aparátu, podmiňuje pevnost a pružnost chrupavky
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek a kostí, je důležitý pro normální funkci imunitního a nervového systému

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu ráno po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutin.

Složení

Aktivní látky: extrakt z Boswellie serrata (standardizovaný na 60-85% boswellových kyselin) 150mg, chondroitin sulfát 55mg, hydrolyzovaný kolagen 1,5 mg, vitamin C 40mg (50 % RHP), přídatné látky: mikrokrystalická celulosa, kukuřičný škrob (plnidla), isomalt (sladidlo, plnidlo) stearan hořečnatý, mastek (látky protispékavé), potahovací látky: hydroxypropylmethylcelulosa, oxid titaničitý, polydextrosa, mastek, středně řetězcové triglyceridy a polyethylenglykol v jedné tabletě.

RHP ……….referenční hodnota příjmu.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.