Favea Panthenol forte 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: FAVEA
Tablety rozpustné v ústech s obsahem vitaminu B5 a biotinu, který má příznivý vliv na stav sliznic, kůže a vlasů. Balzám na sliznice krku a dutiny ústní.
Skladem na e-shopu
165

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50040897

Pro zdravou sliznici krku a dutiny ústní. Cucavé tablety s příjemnou pomerančovou příchutí obsahují vitamin B5 a biotin. Vitamin B₅ (kyselina pantothenová) přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Biotin pomáhá k udržení normálního stavu sliznic, kůže a vlasů. Přípravek Panthenol ocení hlavně hlasově exponované profese, jako jsou moderátoři, učitelé, herci, zpěváci, tlumočníci apod.


Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu 1x denně. Tabletu nechte pozvolně rozpustit v ústech.

Složení

Vitamin B5 (kyselina pantothenová) 40 mg (667 % DRHP*); Biotin 7,5 µg (15 % DRHP*) v jedné tabletě.

* DRHP – denní referenční hodnota příjmu.

Sladidlo (sorbitol); maltodextrin; plnidlo (mikrokrystalická celulóza); D-pantothenát vápenatý 98%; regulátor kyselosti (kyselina jablečná); Dexpanthenol 75%; látky protispékavé (talek, hořečnaté soli mastných kyselin); mandarinkové aroma; přírodní pomerančové aroma; barvivo (riboflavin); D-biotin 97,5%

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.