Fc Pureceutical zesvětlující roztok na pigmentové skvrny 125 ml

Kosmetika

Značka: FC
Dopřejte své pleti to nejlepší. Dvoufázový čisticí roztok zesvětluje pigmentové skvrny a přitom pokožku důkladně čistí a také ošetřuje.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
205

O produktu

50053816

PURECEUTICAL Dvojfázový čisticí roztok na zesvětlení pigmentových skvrn obsahuje kombinaci účinných látek, které mají zesvětlovací účinky a přitom pokožku důkladně čistí a ošetřují.

  • přípravek obsahuje aktivní látku na bezpečné zesvětlování pleti. Dodává pokožce světlejší a jasnější efekt. Barva pokožky je určená hlavně množstvím, rozšířením a typem melaninu, pigmentu produkovaného melanocytmi při procesu nazývaným melanogenéza. Syntéza melaninu se odehrává v melanozómech, které obsahují specifické enzymy řídící produkci pigmentů. První krok melanogenéze je sprostředkovaný tyrozinázou, klíčovým enzymem, který usměrňuje reakci melaninové syntézy. Abnormálné hromadění melaninu je příčinou hyperpigmentace, která může být vážným estetickým problémem.
  • další účinnou látkou je vícesložkový hydroglykolový roztok, který odstraňuje zejména silně pigmentované epidermální buňky. Tato účinná látka obsahuje i množství jiných složek, jejichž cílem je regulovat tyrozinázní činnost a tím postupně snižovat pigmentaci na povrchu pokožky. Každá látka, která bělí pokožku se považuje za inhibitor tyrozinázy.
  • na základě zkoumání aktivních molekul a za pomoci poznatků africké etnobotaniky se podařilo obohatit čisticí přípravek na tvář s rostlinným komplexem na bělení pokožky.

Rostlina Mitracarpe (Mitracarpus scaber) obsažená v účinné látce přípravku, je známá kromě jiných symptonů i svým antimikrobiálním působením, léčí dermatózy a mykózy. Listy rostliny se pomelou, šťáva se extrahuje a nanáší na postižená místa. Snahou odborníků bylo získat extrakt z této rostliny, který by bylo možné aplikovat do čisticího roztoku, tak, aby si zachoval a soustředil své vlastnosti. Firma Herb-Pharma AG vyvinula dvojfázový čisticí roztok na zesvětlení pigmentových skvrn PURECEUTICAL, jehož účinnou látkou je sloučenina výtažku z rostiny Mitracarpe, Uva ursi a hydroglykolový roztok, který odstraňuje zejména silně pigmentované epidermální buňky.

Přípravek obsahuje účinnou látku, která je složená ze souboru rostlinných extraktů z následujících rostlin:

  • Asiatic Centela, je plazivá bylina z Jihovýchodní Asie, která má mimořádně léčivé účinky. Rostlina se uplatňuje při mnoho kožních onemocnění bakteriálního původu a zánětů. Je důležitým komponentem účinné látky díky své bioaktivní a zvlhčující síle.
  • Kaštan koňský zlepšuje buňkové okysličení a obnovuje metabolismus. Zvyšuje odolnost vlásečnic a žilní tonus a povzbuzuje krevní oběh. Posilňuje cévy a působí zánětům a otokům.
  • Hamamelis pomáhá kontrolovat krevní oběh a má osvěžující účinky. Astringentní působení podmiňují třísloviny, které stahujícím účinkem na sliznice a kůži zmírňují záněty a zastavují kapilární krvácení. Rostlina má široké uplatnění i v dermatologii: používá se při kožních zánětech.
  • Citrónovník má antioxidační vlastnosti. Působí na bázi mechanismu, který odstraňuje volné radikály a zabraňuje reakci radikálů, což je hlavní příčinou stárnutí
  • Chmel působí při stimulaci kožního metabolismu. Má antibakteriální účinky na přibližně čtyřista druhů choroboplodných bakterií.
  • Rozmarýn a šalvěj mají antioxidační vlastnosti. Rozmarýn lékařský má uklidňující účinky, odstraňuje nervové vyčerpání a zlepšuje krevní oběh. Šalvěj lékařská má silný antibakteriální, dezinfekční, utišující účinek.
  • Borovice pomáhá zvyšovat jemnost pleti.

Společnost Herb-pharma AG navazuje na nejnovější výsledky farmakologického a dermatologického výzkumu na čištění pleti.

Upozornění:
Výrobek je velmi dobře snášený a používá se na všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje přípravek před použitím otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte.
Pouze na vnější použití. Skladujte při teplotě do 30ºC. Před použítím důkladně protřepejte!

Použití a dávkovaní:
PURECEUTICAL Dvojfázový čisticí roztok na zesvětlení pigmentových skvrn je složený z dvou fází, které je potřebné před jakýmkoliv použitím důkladně protřepat, aby se smíchali. Protože jde o speciální složení roztoků, po aplikaci se dvě fáze znova rozdělí.
Před použitím odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačením dávkovače vytlačte potřebné množství roztoku PURECEUTICAL dvojfázový čisticí roztok na zesvětlení pigmentových skrvn. Pomocí vatového tampónu naneste roztok na tvář a krouživým pohybem si ji důkladně očištěte. PURECEUTICAL dvojfázový čisticí roztok na zesvětlení pigmentových skvrn používejte dvakrát denně ráno a večer.

Balení:
125ml

Zdroj: www.f-cosmeceuticals.cz/cz


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.