Feel Eco Prací gel color 1,5 l

Drogerie

NAVÍC Feel Eco Baby Odstraňovač skvrn 200 ml Při nákupu 2 ks označených pracích gelů značky Feel Eco získáte NAVÍC Feel Eco Baby Odstraňovač skvrn 200 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 18. 3. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Účinné praní při nízkém dávkování. Feel eco Prací gel color je koncentrovaný přípravek určený pro praní barevného prádla. Výborně funguje i při nízkých teplotách a skvěle ochrání jeho barvy. Můžete jej využít i pro praní funkčního a sportovního prádla. Nedráždí a nevysušuje pokožku, šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod. Ekologicky šetrný přípravek je tvořen aktivními látkami z rostlinných olejů a cukrů, které zajišťují odmaštění, odstranění špíny i pěnivost. Další účinnou složkou je mýdlo na bázi kokosového oleje a enzymy, které štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky. Má neutrální pH a je dermatologicky testován.

Hlavní vlastnosti:

  • určený pro praní barevného prádla
  • účinný již od 30 °C
  • nevysušuje a nedráždí pokožku
  • biologicky rozložitelný
  • vhodný pro vegany

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Neiontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Méně než 5 %: Mýdlo dodává přípravku odmašťující sílu, mycí účinnost a pěnivost. V tekutých přípravcích se používá složení na bázi rostlinných (kokosových) olejů. Enzymy umožňující účinně prát při nízkých teplotách. Štěpí komplikované nečistoty na menší, o které se postarají ostatní aktivní látky. Parfémy: Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. PHENOXYETHANOL.

Použití

60-125 ml dle míry znečištění prádla a tvrdosti vody. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Pro obtížně odstranitelné skvrny doporučujeme použít Feel Eco odstraňovač skvrn.

Upozornění

Standardní věty o nebezpečnosti: Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-Ii nasazeny a pokud je Ize vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.