Drogerie

Feel Eco Na nádobí, ovoce a zeleninu 5 l

Značka: FEEL ECO
5.0
  • Přípravek na ruční mytí nádobí i k opláchnutí ovoce a zeleniny. Pomáhá z povrchu odstranit všechny nečistoty, odstraňuje mastnotu a zanechává nádobí čisté a bez šmouh.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
389

Cena za 1 litr: 78 Kč

O produktu: Feel Eco Na nádobí, ovoce a zeleninu 5 l

50121053

Úvod

Přípravek na ruční mytí nádobí i k opláchnutí ovoce a zeleniny. Feel eco Na nádobí ovoce je šetrný k Vaší pokožce i k přírodě. Pomáhá z povrchu odstranit všechny nečistoty, odstraňuje mastnotu a zanechává nádobí čisté a bez šmouh. Je také účinný při odstraňování vosku, prachu, postřiků a konzervantů z ovoce a zeleniny. Základ přípravku tvoří aktivní látky z přírodních olejů a cukrů, doplněné zjemňujícími látkami a také panthenolem a glycerinem, které pečují o pokožku Vašich rukou. Díky pH 5,5 nedráždí a nevysušuje pokožku. Přípravek je snadno biologicky rozložitelný a šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod. Vítěz nezávislého hodnocení v časopisu dTest.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrný k Vaší pokožce i k přírodě
  • perfektně myje nádobí a odstraňuje mastnotu
  • vhodný i na mytí ovoce a zeleniny
  • dermatologicky testován
  • vhodný pro vegany

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Aniontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Méně než 5 %: Amfoterní povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů (řepkový, kokosový a částečně palmový), které u přípravku zajišťují jemnost k naší pokožce. Neiontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Parfémy: Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují. PHENOXYETHANOL.


Použití

6 ml na 5 l vody.


Upozornění

Varování: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/ obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.