Kosmetika

Feel Eco Sprchový gel Limetka & Bambus 300 ml

Značka: FEEL ECO
  • Dokonale svěží pocit při každodenním mytí pokožky. Sprchový gel s exotickou vůní zajišťuje, že se při sprchování cítíte jako v čisté přírodě.
135

O produktu: Feel Eco Sprchový gel Limetka & Bambus 300 ml

50103407

Úvod

Dokonale svěží pocit při každodenním mytí pokožky. Feel Eco Sprchový gel Limetka & Bambus s exotickou vůní zajišťuje, že se při sprchování cítíte jako v čisté přírodě. Gel obsahuje velmi kvalitní suroviny, které přispívají k jeho snadnému oplachování. Vitamin E regeneruje pokožku. Exkluzivní receptura s látkami na bázi kokosového oleje. Všechny obsažené složky jsou biologicky odbouratelné.

Výsledek:

  • šetrně čistí pokožku
  • snadno se oplachuje
  • regeneruje pokožku
  • s pH 5,5, které je šetrné k pokožce
  • dermatologicky testováno

Složení

Základními mycími a zjemňujícími složkami jsou látky na bázi kokosového oleje, doplněné složky z rostlinných olejů a cukru.


Použití

Malé množství přípravku po napěnění v dlaních naneste na zvlhčenou pokožku, dobře rozetřete a opláchněte vodou.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.