Feel Eco WC čistič 750 ml

Drogerie

Značka: FEEL ECO
Účinný prostředek pro čistou toaletu bez agresivní chemie a chloru. Odstraňuje nečistoty i hrubší nánosy vodního kamene a působí i pod hladinou.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
89

O produktu

50103396

Účinný prostředek pro čistou toaletu bez agresivní chemie a chloru. Feel eco WC čistič odstraňuje nečistoty i hrubší nánosy vodního kamene, a přitom je šetrný k povrchu toalety. Má silnou odvápňovací schopnost a rozpouští i usazeniny pod hladinou. Feel eco WC čistič obsahuje pouze přírodní složky. Základem je kyselina citronová s kombinací aktivních látek z přírodních olejů a cukrů. Přípravek lze použít i na WC pro kočky. Se svěží vůní citrusů.

Hlavní vlastnosti:

  • neobsahuje chlor ani jiné kyseliny
  • vysoká koncentrace šetří Vaši peněženku
  • rozpouští i hrubší nánosy vodního kamene
  • čistí nad i pod hladinou
  • dermatologicky testováno

Složení

Méně než 5 %: Neiontové povrchově aktivní látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Parfémy: Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují. SODIUM BENZOATE.

Použití

Přípravek aplikujte na znečištěnou plochu a nechte 3-5 minut působit. Odolné nánosy dočistěte hrubší stranou houbičky, vše opláchněte vodou a otřete hadříkem.

Upozornění

Varování: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Nemíchejte různé čisticí prostředky.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.