Feel eco

  (54)

Česká značka Feel Eco nabízí přírodní drogerii a tělovou a vlasovou kosmetiku na přírodní bázi. V sortimentu najdete také řadu pro kojence a děti s názvem Feel Eco Baby, která je vhodná i pro osoby s citlivou pokožkou. Veškeré produkty jsou snadno biologicky rozložitelné, v plně recyklovatelných obalech, a především vyvinuté i vyrobené bez testování na zvířatech.

Seřadit podle

Přírodní drogerie se silným příběhem

Záměrem zakladatele značky Feel Eco byly kvalitní produkty, které splňují náročné ekologické a zdravotní požadavky za dostupné ceny. Inspirovala ho k tomu jeho dcera, která trpěla ekzémem a klasické produkty jí nevyhovovaly. Díky tomu je dnes Feel Eco oblíbenou značkou přírodní drogerie a tělové a vlasové kosmetiky. U svých produktů dbá firma na kvalitu, která je deklarovaná a nezávisle ověřená předními renomovanými evropskými laboratořemi. Ohled na lidské zdraví, vliv na životní prostředí a také cenovou dostupnost výrobků.

Feel Eco Baby pro nejmenší


Feel Eco Baby kosmetika se pyšní skvělým hodnocením v náročném hypoalergenním testu (HRIPT). Všechny produkty této řady pro matku a dítě neobsahují parfémy, konzervanty a jsou vhodné pro ekzematiky, alergiky a majitele citlivé pokožky. Patří mezi ně Feel Eco Baby hypoalergenní koupelový olej, Feel Eco Baby hypoalergenní sprchový gel a Feel Eco Baby hypoalergenní šampon. Řada Feel Eco Baby nabízí také prací a mycí prostředky, jako jsou Baby prací gel, prostředek na mytí dudlíků a Baby odstraňovač skvrn, který získal ocenění Volba spotřebitele v kategorii Ekologické prostředky na praní.