Feel Eco Odstraňovač skvrn MAX 450 ml

Drogerie

Značka: FEEL ECO
Odstraňovač skvrn MAX od značky Feel Eco s praktickým rozprašovačem dokonale odstraňuje odolné skvrny ze znečištěného prádla. Vhodný na bílé i barevné prádlo.
Skladem na e-shopu
169

O produktu

50142417

Odstraňovač skvrn MAX od značky Feel Eco s praktickým rozprašovačem dokonale odstraňuje odolné skvrny ze znečištěného prádla. Vyčistí skvrny od různých barevných potravin, mastnoty, kosmetiky, bláta, trávy i šmíru. Produkt je lehce parfémovaný, vhodný na bílé i barevné prádlo dětí i dospělých. Obsahuje přírodní enzymy, esenciální oleje a rostlinné mýdlové vločky. V přírodě se snadno biologicky odbourává, proto se hodí do udržitelné domácnosti. Ideální rešení každodenních malých nehod.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňuje odolné nečistoty
  • obsahuje 92 % přírodních složek
  • vhodný na bílé i barevné prádlo
  • šetrný k přírodě
  • certifikace EU Ecolabel

Složení

Složení na bázi aktivních látek vyrobených ze sacharidů, řepkového a kokosového oleje. Dále obsahuje enzymy, parfém. Bez barviv. 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: aniontové povrchově aktivní látky. Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Neiontové povrchově aktivní látky. Látky na bázi rostlinných olejů a cukrů (řepkový, kokosový a částečně palmový a glukóza). Zajišťují odmaštění a odstranění špíny. Méně než 5 %: enzymy, mýdlo, PHENOXYETHANOL.

Použití

Aplikujte odstraňovač skvrn v dostatečném množství přímo na skvrnu a její blízké okolí. Takto ošetřenou skvrnu můžete dodatečně napěnit kartáčkem nebo ručně promnout z obou stran. Poté nechte působit a vyperte běžným způsobem. Produkt není vhodný na vlnu a hedvábí. Díky rozprašovači můžete prostředek nanést přímo na skvrnu.

Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle / obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto je stačí dávkovat v menších dávkách. Certifikováno EU Ecolabel.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.