Femannose P ProDuo 20 sáčků

Doplněk stravy

Značka: FEMANNOSE
Femannose P ProDuo je doplněk stravy s vysokou dávkou D-manózy, brusinkami bohatými na proanthokyanidiny, probiotikem a vitaminem D, který podporuje imunitní systém.
399 ušetříte 70 Kč

Původní cena 469 Kč , sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 469 Kč

Cena za 1 kus: 20 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Femannose P ProDuo 20 sáčků

50143466

Femannose P ProDuo je doplněk stravy s brusinkami, vysokou dávkou D-manózy a vitaminem D, který podporuje imunitní systém. D-manóza je jednoduchý cukr, který je tělu vlastní. Po požití se v nezměněné formě vylučuje ledvinami do moči. Přípravek dále obsahuje probiotikum S. boulardii, a je vhodný při užívání antibiotik. Rozpuštěním obsahu sáčku ve vodě získáte nápoj s příjemnou ovocnou chutí.

Aktivní látky v přípravku Femannose P ProDuo

  • D-manóza je jednoduchý, tělu vlastní cukr
  • brusinka podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu
  • vitamín D3 přispívá k normální činnosti imunitního systému
  • probiotikum S. boulardii

Dávkování

Obsah obou komor sáčku rozmíchejte ve sklenici vody (200 ml) a užívejte 3x denně 1 sáček. Přípravek je vhodný pro dospělé a dospívající od 14 let, mohou jej užívat i těhotné a kojící ženy.

Složení

D-manóza, fruktóza, plnidlo: sorbitol, inulin, okyselující látka: kyselina citrónová, Saccharomyces cerevisiae var. Boulardii, extrakt z brusnice brusinky (Vaccinium vitis idaea), sladidlo: sukralóza, protispékavá látka: oxid křemičitý, aroma, vitamín D3 (cholekalciferol). Bez lepku, laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy s cukrem a sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 14 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.