Femarelle Recharge 50+ 56 kapslí

Doplněk stravy

Značka: FEMARELLE
Trápí Vás návaly horka, noční pocení, problematický spánek, snížené libido nebo rozkolísaná váha? Vyzkoušejte Femarelle® Recharge!
*Sleva 10 % při nákupu 2 ks *Při nákupu 2 ks vybraných produktu značky Femarelle získáte slevu 10 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
*Sleva 15 % při nákupu 3 ks *Při nákupu 3 ks vybraných produktu značky Femarelle získáte slevu 15 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
*Sleva 20 % při nákupu 5 ks *Při nákupu 5 ks vybraných produktu značky Femarelle získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
619

Cena za 1 kus: 11 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50098238

Trápí Vás návaly horka, noční pocení, problematický spánek, snížené libido nebo rozkolísaná váha? Vyzkoušejte Femarelle® Recharge!

Přípravek Femarelle® Recharge 50+ obsahuje patentovaný fermentovaný sójový extrakt, lněné semínko a vitamin B6, který se podílí na regulaci hormonální aktivity. Je důležitý pro psychickou pohodu, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. Pozitivně působí na energetický metabolismus. Len příznivě ovlivňuje komfort při menopauze.

Menopauza se u většiny žen projevuje mezi 45. a 55. rokem, kdy dochází k poklesu hladiny estrogenů. Mezi nejčastější příznaky patří návaly horka, noční pocení, změny nálad a poruchy spánku. Snížená kvalita života souvisí s úzkostmi, depresemi a snížením libida.


Dávkování

Užívejte 2x denně 1 kapsli (ráno a večer). Zapijte trochou vody.

Složení

DT56a-fermentovaný sójový extrakt 322 mg, lněné semínko 108 mg, vitamin B6 1 mg v jedné kapsli.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.