Doplněk stravy

FEMINUS 60 tablet

Značka: FEMINUS
4.7

FEMINUS je přípravek pro ženy, které chtějí podpořit energii, vitalitu a libido. Obsahuje extrakty z bylin, které přispívají k hormonální rovnováze a sexuálnímu zdraví.

569

Cena za 100 g: 1 264,44 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: FEMINUS 60 tablet

50123528

Feminus. Snižte příznaky menopauzy a zvyšte si energii a chuť na sex.
Feminus pomáhá udržet komfort a harmonii i v období menopauzy, a to přírodní cestou, pomocí kombinace vitamínů a extraktů z bylin.
Feminus. Vyrobeno v ČR. 35 000+ spokojených zákaznic. 13 účinných látek. Přírodní složení.

Pro koho je FEMINUS vhodný?

FEMINUS je primárně určen pro ženy, které potřebují pomoci ke komfortu v menopauze. Je však také vhodným doplňkem stravy pro ženy v mladším věku pro podporu energie a vitality.

Nejúčinnější je v oblastech sexuálního zdraví, udržení vitality, koncentrace a libida. Mnoho žen ocenilo vliv produktu FEMINUS na kvalitu spánku (Ašvaganda).

Feminus. Pro koho je Feminus vhodný? Co je Feminus a jak vám může pomoci.

Co je FEMINUS a jak vám může pomoci?

FEMINUS byl vyvinut pro matky, dcery, kamarádky a partnerky. Jednoduše pro všechny ženy, které potřebují pomoci ke komfortu v menopauze. Pokud potřebujete podpořit energii, zmírnit příznaky únavy a znovu nakopnout, měla byste se starat o udržení hladiny estrogenu ve svém těle.

Složení produktu FEMINUS vám s tím pomůže.

Hlavní složky

Řeřicha peruánská (Maca peruánská)

Řeřicha peruánská (Maca peruánská)

Obsah v denní dávce: 200 mg – extrakt 10:1 z kořene

Roste pouze v peruánských a bolivijských Andách a již od pradávna byla využívána jako afrodiziakum. Maca peruánská přispívá k fyzickému a duševnímu zdraví, vitalitě a vytrvalosti. Má vliv na plodnost a je bohatým zdrojem fytoestrogenů.

Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánie snodárná)

Indický ženšen / Ašvaganda (Vitánie snodárná)

Obsah v denní dávce: 150 mg – extrakt 10:1 z kořene, 5 % withanoloidu

Říká se jí bylina mládí – působí jako antioxidant a přispívá k celkovému omlazení a zpomalení známek stárnutí.
Jde o velice komplexní bylinu a má významné antioxidační účinky. Má vliv na duševní a kognitivní činnost, koncentraci,
únavu, duševní zdraví a  relaxaci.

Kakao – extrakt

Kakao – extrakt

Obsah v denní dávce: 100 mg – extrakt z plodu, 10 % theobrominu

Kakao obsahuje okolo 300 biologicky aktivních látek. Jde zejména o antioxidanty a celou řadu vitaminů a minerálů.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní

Obsah v denní dávce: 100 mg – extrakt ze semen, 60 % saponinů

Možná ho znáte pod jeho latinským jménem Tribulus Terrestris. Jedná se o velmi oblíbenou bylinku pro muže i ženy. Kotvičník ovlivňuje hormonální aktivitu, přispívá k normální funkci močové a
reprodukční soustavy. Má vliv na tělový a svalový tonus a energii. Podporuje také přirozenou obranyschopnost – imunitní systém.

Kompletní složení produktu FEMINUS

Lepidium meyenii – řeřicha peruánská (maca) (extrakt 10:1 z kořene) – 200 mg, Withania somnifera – indický ženšen (ašvaganda, Vitánie snodárná) (extrakt 10:1 z kořene, 5 % whitanoloidů) – 150 mg, Theobroma cacao (extrakt z plodů kakaa, 10 % theobrominu) – 100 mg, Tribulus terrestris – kotvičník zemní (extrakt ze semen, 60 % saponinů) – 100 mg, Ptychopelatum olacoides (Muira puama) – voňatec vejčitý (extrakt 20:1 z byliny) – 100 mg, Kyselina L-askorbová (vitamin C) – 80 mg, Angelica sinensis – andělika čínská (extrakt 4:1 z kořene) – 60 mg, Turnera diffusa – damiána pravá (extrakt 10:1 z byliny) – 50 mg, citronan zinečnatý – 15 mg, vitamin E (tokoferol) – 2,5 mg, Vitamin B6 (pyridoxin-hydrochloridum) – 1,2 mg, Vitamin D3 (cholekalciferol) – 25 μg, Vitamin B12 (kyanokobalamin) – 15 μg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin; protispékavá látka: stearan hořečnatý.

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně, během nebo po jídle. Zapijte vodou či jiným vhodným nápojem.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem a mládeži. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro ženy s endometriózou a myomatózní dělohou. Nevhodné při současném užívání léků na ředění krve. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.