Fertility Blend pro páry 90+60 tobolek

Doplněk stravy

NAVÍC kniha Průvodce léky v těhotenství Při nákupu vybraných produktů v minimální hodnotě 1999 Kč získáte NAVÍC knihu Průvodce těhotenstvím za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

828 ušetříte 146 Kč

Původní cena 974 Kč, sleva 15%

Cena za 100 kusů(tbl): 552 Kč

O produktu

 

Fertility Blend pro ženy je doplněk stravy, který pomáhá díky svému složení k přirozené plodnosti a reprodukci(4) a k regulaci hormonální aktivity(1). Navíc přispívá k běžnému metabolizmu homocysteinu(2), tvorbě červených krvinek a hemoglobinu(3). Fertility Blend pro muže je doplněk stravy, který přispívá díky obsaženým látkám k normální spermatogenezi(5) a k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi(4).

Vysvětlivky:

1vitamin B6, 2kyselina listová, 3železo, 4zinek, 5selen

 

 

 

 

Dávkování

Pro ženy: 3 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce. Pro muže: 2 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Složení

Část přípravku pro ženy obsahuje L-arginin, hořčík, mikrokrystalickou celulózu, extrakt zeleného čaje, suchý extrakt z natě jetele lučního, vitamín E, zinek, stearan hořečnatý, železo, vitamín B6, kyselinu listovou, selen, oxid křemičitý a vitamín B12. Část přípravku pro muže obsahuje L-karnitin fumarát, mikrokrystalickou celulózu, extrakt zeleného čaje, vitamín C , extrakt děhelu čínského, vitamín E, zinek, stearan hořečnatý, vitamín B6, kyselinu listovou, selen, vitamín B12 a oxid křemičitý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

O značce

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.