516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Fertility Blend pro páry 90+60 tobolek

Akce -10%
Fertility Blend pro páry 90+60 tobolek

Fertility Blend pro páry 90+60 tobolek

50075273
Doplněk stravy: Více o legislativě
876 Kč 974 Kč 584 Kč / 100 kusů(tbl)
Skladem u dodavatele

Doplněk stravy s obsahem zinku, který podporuje přirozené početí, a s obsahem selenu, který přispívá k normální spermatogenezi.

Podrobné informace o produktu

Fertility Blend® pro páry

Užití

Fertility Blend® pro ženy obsahuje zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, a dále vitamin B6 k regulaci hormonální aktivity. Fertility Blend® pro muže obsahuje selen, který přispívá k normální spermatogenezi, a zinek k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi.

Dávkování

Pro ženy: 3 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Pro muže: 2 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Příznaky

Podpora při potížích s početím pro ženy (zinek) i pro muže (selen).

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Fertility
Forma Tobolky
EAN 8594059734839

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.