Fertility Blend pro páry 90+60 tobolek

Doplněk stravy

Značka: FERTILITY
Doplněk stravy s obsahem zinku, který podporuje přirozené početí, a s obsahem selenu, který přispívá k normální spermatogenezi.
Skladem na e-shopu
1 190

Cena za 100 kusů: 793 Kč

O produktu

50075273

Fertility Blend pro ženy je doplněk stravy, který pomáhá díky svému složení k přirozené plodnosti a reprodukci(4) a k regulaci hormonální aktivity(1). Navíc přispívá k běžnému metabolizmu homocysteinu(2), tvorbě červených krvinek a hemoglobinu(3). Fertility Blend pro muže je doplněk stravy, který přispívá díky obsaženým látkám k normální spermatogenezi(5) a k udržení přirozené hladiny testosteronu v krvi(4). Přípravek obsahuje jedno balení určené výhradně pro ženu (90 tob.) a jedno balení určené výhradně pro muže (60 tob.). Účinnost ověřena klinickou studií amerických lékařů Stanford University School of the Medicine.

1vitamin B6, 2kyselina listová, 3železo, 4zinek, 5selen

 


Dávkování

Pro ženy: 3 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce. Pro muže: 2 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Složení

Část přípravku pro ženy obsahuje L-arginin, hořčík, mikrokrystalickou celulózu, extrakt zeleného čaje, suchý extrakt z natě jetele lučního, vitamín E, zinek, stearan hořečnatý, železo, vitamín B6, kyselinu listovou, selen, oxid křemičitý a vitamín B12. Část přípravku pro muže obsahuje L-karnitin fumarát, mikrokrystalickou celulózu, extrakt zeleného čaje, vitamín C , extrakt děhelu čínského, vitamín E, zinek, stearan hořečnatý, vitamín B6, kyselinu listovou, selen, vitamín B12 a oxid křemičitý.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.