Fertility Blend pro ŽENY tob.90

Fertility Blend pro ŽENY tob.90

50075274
Doplněk stravy Více o legislativě
541 Kč Dostupnost:
Skladem

Fertility Blend® pro ženy je doplněk stravy s obsahem zinku, který podporuje přirozené početí, a dále s obsahem vitamin B6 k regulaci hormonální aktivity.

Podrobné informace o produktu

Fertility Blend® pro ženy

Užití

Fertility Blend® pro ženy obsahuje zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6, který napomáhá k normální regulaci hormonální aktivity, kyselinu listovou, která přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu, a železo, které přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.

Dávkování

3 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Příznaky

Podpora při potížích s početím (zinek). Doplněk pro těhotné ženy.

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

 

*Klinická studie amerických lékařů Stanford University School of the Medicine, USA, 2006.

Parametry produktu

Forma Tobolky
Pro koho Žena Skupiny Minerálů Zn
EAN 8594059734822
Instagram Instagram

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.