516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Fertility Blend pro ženy 90 tobolek

 Fertility Blend pro ženy 90 tobolek

Fertility Blend pro ženy 90 tobolek

50075274
Doplněk stravy: Více o legislativě
569 Kč 6 Kč / 1 kus(tbl)
Skladem na e-shopu

Fertility Blend® pro ženy je doplněk stravy s obsahem zinku, který podporuje přirozené početí, a dále s obsahem vitamin B6 k regulaci hormonální aktivity.

Podrobné informace o produktu

Fertility Blend® pro ženy

Užití

Fertility Blend® pro ženy obsahuje zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6, který napomáhá k normální regulaci hormonální aktivity, kyselinu listovou, která přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu, a železo, které přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.

Dávkování

3 tobolky denně. Ideální doba užívání jsou nejméně tři měsíce.

Příznaky

Podpora při potížích s početím (zinek). Doplněk pro těhotné ženy.

 

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

 

Odborná poznámka

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem. Není určeno pro děti.

 

*Klinická studie amerických lékařů Stanford University School of the Medicine, USA, 2006.

Kategorie produktu

Parametry

Pro koho Pro ženy
Forma Tobolky
EAN 8594059734822

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.