Potraviny a nápoje

Fine Gusto Krůtí jerky BBQ 12 g

Značka: FINE GUSTO

Kvalitní sušené solené krůtí maso Fine Gusto jerky poslouží jako rychlý zdroj energie pro malé i velké sportovce, výletníky a zvídavce.

29
Ušetříte 17%

Původní cena:  35 Kč  ·  sleva 6 Kč

Cena za 100 g: 241,67 Kč

Nejnižší cena před slevou: 35 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Fine Gusto Krůtí jerky BBQ 12 g

50139073

Úvod

Skvělá svačinka na cesty pro malé či velké sportovce nebo pro ty, kteří chtějí zdravě a rychle doplnit energii během dne. Fine Gusto Jerky obsahuje vysoce kvalitní sušené krůtí masomalé množství soli. Šetrně sušené maso si uchovává všechny živiny jako maso syrové, a je tedy velmi efektivním zdrojem energie. K sušení se používají pouze dietní prsní řízky ve formě plátků o síle 4 mm, které se následně ručně krájí na malé kousky. Díky vysokému obsahu bílkovin je jerky velmi vhodné pro kulturisty jako suplement, pro všechny vytížené osoby jako rychlé a hodnotné jídlo během hektického dne i pro outdoorové sportovce jako vydatné jídlo bez nutnosti vaření.

Hlavní vlastnosti:

  • sušené solené krůtí maso s příchutí BBQ
  • rychlý zdroj energie
  • vhodný na cesty nebo při sportovních aktivitách

Složení

Sušené krůtí maso min. 70 %, cukr, mořská sůl, rajčatový protlak, řepkový olej, švestky (konzervační látka: sorban draselný, slunečnicový olej), ocet kvasný lihový, cibule, přírodní aroma, směs koření. Na 100 g výrobku je použito 166 g syrového masa.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.