Frosch Lotion na mytí nádobí Citron EKO 750 ml

Drogerie

Značka: FROSCH
Frosch Lotion na mytí nádobí Citron EKO dokonale rozpouští mastnotu, nečistoty a zanechává perfektní lesk. Přípravek je velmi šetrný k pokožce a nevysušuje ji.
Při nákupu 3 kusů sleva 20 % Při nákupu 3 kusů vybraných produktů značky Frosch v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
85

O produktu

50139360

Frosch Lotion na mytí nádobí Citron EKO dokonale rozpouští mastnotu, nečistoty a zanechává perfektní lesk. Produkt je také velmi šetrný k pokožce a nevysušuje ji. Složení s extraktem ze zeleného citronu a neutrálním pH 5,5 pečuje o ruce při mytí nádobí a zanechává je vláčné a jemné bez pocitu pnutí. Obsahuje rostlinné povrchově aktivní látky, které šetrně a účinně odstraňují všechny nečistoty. Přípravek snáší velmi dobře i citlivá pokožka. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Obsah všech čisticích prostředků Frosch se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • účinně odmašťuje nádobí
  • ekologická volba
  • dermatologicky testováno

Použití

Na lehce špinavé nádobí (do 5 litrů vody): 2 ml přípravku, na špinavé nádobí 3 ml přípravku.

O značce

Značka Frosch se zrodila v Německu jako ekologický průkopník v roce 1986. Jejím cílem je šetrný přístup k životnímu prostředí prostřednictvím ekologických alternativ běžných čisticích prostředků. Firma ve své továrně využívá přírodní a obnovitelné zdroje energie a vodu z vlastní studny. Všechny produkty jsou maximálně šetrné, ale i velmi účinné. Jak je to možné? Povrchově aktivní látky v produktech jsou rostlinného původu, a proto se rychle a zcela biologicky odbourají. Přípravky neobsahují fosfáty, boráty nebo formaldehydy. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. Značka má certifikace EU Ecolabel, EMAS III a LEED Platinum.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.