Drogerie

Frosch WC gel Malina EKO 750 ml

Značka: FROSCH
5.0
  • Ekologický WC gel Frosch Malina EKO účinně odstraňuje vodní kámen a jiné nečistoty, pohlcuje nepříjemný zápach a zanechává příjemnou vůni čistoty a svěžesti.
69

O produktu: Frosch WC gel Malina EKO 750 ml

50139367

Úvod

Ekologický WC gel Frosch Malina EKO účinně odstraňuje nečistoty, pohlcuje nepříjemný zápach a zanechává příjemnou vůni čistoty. Složení s malinovým octem efektivně zatočí s vodním i močovým kamenem z celé toaletní mísy a horních okrajů. Díky obsahu přírodních látek použijte gel i v domácností s vlastní čističkou vod. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Obsah všech čisticích prostředků Frosch se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • efektivně čistí a zanechává příjemnou vůni
  • přípravek pro dokonale čisté WC
  • ekologická volba

Použití

Stiskněte bezpečnostní uzávěr na označených místech a odšroubujte ho proti směru hodinových ručiček. Naneste WC gel do WC mísy a pod její okraj a nechte několik minut působit. V případě potřeby použijte toaletní štětku a spláchněte. Nepoužívejte na mramor nebo jiné povrchy, které jsou citlivé na kyseliny.


O značce

Značka Frosch se zrodila v Německu jako ekologický průkopník v roce 1986. Jejím cílem je šetrný přístup k životnímu prostředí prostřednictvím ekologických alternativ běžných čisticích prostředků. Firma ve své továrně využívá přírodní a obnovitelné zdroje energie a vodu z vlastní studny. Všechny produkty jsou maximálně šetrné, ale i velmi účinné. Jak je to možné? Povrchově aktivní látky v produktech jsou rostlinného původu, a proto se rychle a zcela biologicky odbourají. Přípravky neobsahují fosfáty, boráty nebo formaldehydy. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. Značka má certifikace EU Ecolabel, EMAS III a LEED Platinum.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.