FytoFEM PMS 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: FYTOFEM
FytoFEM PMS je doplněk stravy pro ženy s obsahem přírodních látek (drmek, pupalkový olej, kontryhel), které podporují komfort během menstruace.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

255

Cena za 1 kus: 9 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50136560

Zdravý menstruační komfort. FytoFEM PMS obsahuje kombinaci přírodních látek (drmek, pupalkový olej, kontryhel) a vitaminu E, které napomáhají ženám překlenout nepříjemné pocity před a během menstruace. Drmek obecný (Vitex agnus castus) je subtropický keř s historií sahající až do antiky (Egypt, Řecko, Řím). Přípravek obsahuje velmi kvalitní lihový extrakt 10:1 s vysokým obsahem agnusidu a casticinu. Pupalkový olej je zdrojem esenciální mastné kyseliny gama-linolenové (GLA). Jeho pravidelné užívání se projeví na kvalitě, vláčnosti a hydrataci pokožky. Kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris) se odpradávna užívá při různých gynekologických stavech, dodnes je jednou z oblíbených bylin „snažilek“ neboli žen, které plánují otěhotnění. Účinnými složkami kontryhelu jsou flavonoidy (orientin, vitexin, quercetin, rutin). Obsažený vitamin E chrání buňky před poškozením oxidačním stresem a volnými kyslíkovými radikály

Hlavní složky:

  • drmek pomáhá udržovat komfort před a během menstruačního cyklu, působí jako antioxidant a příznivě ovlivňuje kognitivní funkce
  • pupalkový olej podporuje optimální komfort před a během menstruace, pomáhá udržet hormonální rovnováhu a přispívá ke zdravé pokožce
  • kontryhel příznivě ovlivňuje (před) menstruační komfort, napomáhá normálnímu trávení a osvěžuje tělo

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně. Poslední týden menstruačního cyklu (tedy před krvácením) můžete posílit účinek zvýšením dávky na 2 tobolky denně (1 ráno a 1 večer).

Složení

Drmek extrakt 10:1 50 mg, GLA 100 mg, vitamin E 100 IU (558 % RHP), kontryhel extrakt 10:1 5 mg, magnesium 5 mg (1,3 % RHP) v jedné tobolce. RHP ….. referenční hodnota příjmu.

DL-alfa-tokoferyl acetát, pupalkový olej – prášek, extrakt z plodu drmku obecného (Vitex agnus-castus), extrakt z kontryhelu obecného (Alchemilla vulgaris), protispékavá látka stearan hořečnatý. Obal tobolky: želatina.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Určeno pro ženy v období menstruace. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.