Fytofontana HAIR Man sérum 125 ml

Kosmetika

Fytofontana HAIR Man sérum je přípravek pro muže s fyto-biotechnologickým komplexem aktivních látek pro omlazení vlasů a podporu jejich růstu.
Skladem na e-shopu
499

O produktu

50126233

Fyto-biotechnologické sérum pro muže na omlazení vlasů a podporu jejich růstu. Fytofontana HAIR Man sérum je založeno na nejnovějších technologiích s peptidy, které stimulují růst vlasů přímo u vlasových kořínků a zlepšují jejich pevnost. Obsažené aktivní látky pomáhají neutralizovat viditelné známky stárnutí vlasů.

Hlavní vlastnosti

  • podporuje růst vlasů
  • zlepšuje pevnost vlasů
  • neutralizuje viditelné známky stárnutí vlasů

Biotechnologický komplex

  • Octapeptide-2 – podporuje růst a pohyb buněk a množení fibroblastových a keratinových buněk v závislosti od dávky. Aktivací kmenových buněk vlasového folikulu podporuje růst vlasů. Zlepšuje hustotu buněk a zvyšuje expresi kolagenu, fibronektinu a elastinu ve fibroblastových buňkách. Díky technologii nanokapslí dokážou účinně proniknout do buňky vlasového folikulu a revitalizovat vlas už od úplného základu.
  • Tripeptide 1 – má schopnost detoxikovat pokožku od škodlivých reaktivních karbonylových druhů a chrání pokožku hlavy před poškozením DNA vyvolaným UV zářením. Slouží jako ochrana pokožky hlavy před vnějšími i vnitřními činiteli, které způsobují předčasné stárnutí.
  • Biotinoyl tripeptide-1 – působí proti stárnutí keratinocytů vlasového folikulu, udržuje životaschopnost kořenového pláště a zlepšuje strukturování proteinové přilnavosti, zlepšuje kondici vlasového folikulu.

Použití

Nanášejte na suchou pokožku hlavy a jemně vmasírujte pomocí konečků prstů. Přípravek se neoplachuje. Používejte každé ráno a večer. Před použitím jemně protřepte.

Pro vysokou účinnost nejprve vyzkoušejte

Výrobek je velmi dobře snášený. Navzdory tomu se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřované oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Jakmile pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat.

Upozornění

Pouze na vnější použití, nepolykat. Při polknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Zabraňte styku s očima. Jestliže se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte. Nepoužívejte na otevřené rány. Případné jiné zbarvení a jemné usazeniny jsou zapříčiněny rostlinnými složkami, které přípravek obsahuje a žádným způsobem neovlivňují kvalitu výrobku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.