Fytofontana

Produkty Fytofontana jsou vytvořeny s jedinečnou kombinací TrioStem komplexu a peptidů. Jde o novou inovaci v kosmetologii, kdy se do pokožky dostává aktivátor buněk, který je neustále obnovuje a zdokonaluje tím strukturu pokožky. TrioStem Complex je složen z kmenových buněk pomerančovníku hořkého a švýcarského jablka, jde tedy o zcela přírodní produkt, který je velmi příjemný na pokožce a jeho blahodárné účinky pocítíte téměř ihned. Zapojením peptidů s intenzivním protivráskovým a regeneračním účinkem docílíte toho, že vaše pleť bude nejen krásná na pohled, ale také zdravá a pevná ve své samotné struktuře.

Seřadit podle
Fytofontana HAIR Woman

sérum 125 ml

Kosmetika

Nejnovější technologie s peptidy neutralizuje viditelné známky stárnutí vlasů.
449
Fytofontana Aloe vera

spray 200 ml

Kosmetika

Účinně hydratuje, regeneruje, pěstí, čistí a ozdravuje pokožku.
159
Fytofontana Aloe Vera

30 kapslí

Doplněk stravy

Sušená šťáva z Aloe vera obsahuje řadu aktivních a zdraví prospěšných látek, především na podporu trávení a obranyschopnosti organismu.
205
Fytofontana Aloe Vera

extrakt 500 ml

Doplněk stravy

Fytofontana Aloe Vera extrakt je nápoj obsahující řadu důležitých látek pro organismus. Je vyrobený z koncentrovaného extraktu Aloe Vera Barbadensis.
149
Fytofontana Aloe vera

gel 100 ml

Kosmetika

Chladí, hydratuje a zklidňuje zčervenalou pokožku po slunění.
155
Fytofontana Aloe vera

nosní spray 20 ml

Zdravotnické prostředky

K vyplachování a čištění nosní dutiny, zvlhčuje nosní sliznici.
85
Fytofontana Aloe Vera extrakt forte

500 ml

Doplněk stravy

Fytofontana Aloe Vera Extrakt Forte je nápoj z koncentrovaného extraktu Aloe Vera, který pomáhá podporovat trávení a příznivě působí na funkce střevního systému.
165

Fytofontana Cosmeceuticals jsou přípravky k péči o pleť, spadající do té nejvyšší kategorie. Vytváří je švýcarská značka Fytofontana, která si zakládá na přírodní pleťové kosmetice. Mezinárodní společnost Fytofontana po desetiletí pečlivého výzkumu vytvořila revoluční kosmetickou řadu Fytofontana Stem Cells s kmenovými buňkami. Produkty plné moderních účinných látek jsou speciálně vytvořeny k ochraně a obnově kmenových buněk.

Význam kmenových buněk

Naše pokožka je tvořena kmenovými buňkami, které jí zaručují mladý, krásný a svěží vzhled. S přibývajícím věkem však funkčnost buněk klesá a spousta jich zanikne. V důsledku toho se na pleti tvoří vrásky a pokožka ztrácí záři. Užíváním výrobků Cosmeceuticals z řady Fytofontana zajistíte svým kmenovým buňkám pravidelnou obnovu a zvýšenou odolnost. Buňky budou dlouhodoběji pracovat správně a vaše pleť zůstane krásná a bez vrásek.

Depigmentační kosmetika

Fytofontana vám nepomůže pouze v boji proti vráskám a stárnoucí kůži. Produkty z řady Fytofontana Stem Cells Pigment jsou speciálně navrženy k nápravě poruch pigmentace. Pečlivě zvolené složení je citlivé k pigmentované pokožce, kterou přirozenou cestou zesvětluje a vyrovnává tón pleti ve tvářích i na krku. Tyto produkty můžete aplikovat jak komplexně na celou tvář a krk, tak i lokálně, pokud potřebujete odstranit konkrétní pigmentové skvrny.