Fytofontana

Produkty

Filtry

Máte vybráno:

Značka: Fytofontana

116 Kč 125 Kč
Fytofontana Aloe vera Juice 96 % 500ml Doplněk stravy
147 Kč
Fytofontana Viro Stop 1+1 (Viro Stop spray 30ml + Aloe nosní spray 20ml) Zdravotnický prostředek
77 Kč 82 Kč
Fytofontana Aloe vera nosní spray 20ml Zdravotnický prostředek
298 Kč
164 Kč
298 Kč
469 Kč
948 Kč
948 Kč
710 Kč
1 540 Kč
1 540 Kč
592 Kč
592 Kč
592 Kč
886 Kč
1 194 Kč
298 Kč
1 164 Kč
510 Kč
1 164 Kč

Fytofontana

Cosmeceuticals jsou přípravky k péči o pleť, spadající do té nejvyšší kategorie. Vytváří je švýcarská značka Fytofontana, která si zakládá na přírodní pleťové kosmetice. Mezinárodní společnost Fytofontana po desetiletí pečlivého výzkumu vytvořila revoluční kosmetickou řadu Fytofontana Stem Cells s kmenovými buňkami. Produkty plné moderních účinných látek jsou speciálně vytvořeny k ochraně a obnově kmenových buněk

Význam kmenových buněk

Naše pokožka je tvořena kmenovými buňkami, které jí zaručují mladý, krásný a svěží vzhled. S přibývajícím věkem však funkčnost buněk klesá a spousta jich zanikne. V důsledku toho se na pleti tvoří vrásky a pokožka ztrácí záři. Užíváním výrobků Cosmeceuticals z řady Fytofontana zajistíte svým kmenovým buňkám pravidelnou obnovu a zvýšenou odolnost. Buňky budou dlouhodoběji pracovat správně a vaše pleť zůstane krásná a bez vrásek.

Tajemství inovace

Produkty Fytofontana jsou vytvořeny s jedinečnou kombinací TrioStem komplexu a peptidů. Jde o novou inovaci v kosmetologii, kdy se do pokožky dostává aktivátor buněk, který je neustále obnovuje a zdokonaluje tím strukturu pokožky. TrioStem Complex je složen z kmenových buněk pomerančovníku hořkého a švýcarského jablka, jde tedy o zcela přírodní produkt, který působí na pokožce příjemným pocitem a jeho blahodárné účinky poznáte téměř ihned. Zapojením peptidů s intenzivním protivráskovým a regeneračním účinkem a jejich kombinací s TrioStem Complexem docílíte toho, že vaše pleť bude nejen krásná na pohled, ale také zdravá a pevná ve své samotné struktuře.

Depigmentační kosmetika

Fytofontana vám nepomůže pouze v boji proti vráskám a stárnoucí kůži. Produkty z řady Fytofontana Stem Cells Pigment jsou speciálně navrženy k nápravě poruch pigmentace. Pečlivě zvolené složení je citlivé k pigmentované pokožce, kterou přirozenou cestou zesvětluje a vyrovnává tón pleti ve tvářích i na krku. Tyto produkty můžete aplikovat jak komplexně na celou tvář a krk, tak i lokálně, pokud potřebujete odstranit konkrétní pigmentové skvrny.

Instagram Instagram

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.