GAMA Nosní odsávačka 1 ks modrá

Zdravotnické prostředky

Značka: GAMA
GAMA Nosní odsávačka slouží k manuálnímu odsátí nadměrného množství hlenu všech malých děti, které se ještě neumí samy vysmrkat. V modrém designu.
Skladem na e-shopu
49

O produktu

50107557

Nepříjemná rýma dokáže naše malé ratolesti pěkně potrápit. Hleny, které se v nosní dutině hromadí, způsobují dětem dýchací obtíže a mohou vést k vážnějším komplikacím. Odstraněním přebytečného hlenu můžete vzniku dalších potíží hravě předejít. Zároveň tak děťátku krásně ulevíte od ucpaného nosu. GAMA Nosní odsávačka slouží k manuálnímu odsátí nadměrného množství hlenu všech malých dětí, které se ještě neumí samy vysmrkat. Je ideální na cesty, kde není možné použít odsávačku na vysavač a elektrickou energii.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá ulevit od ucpaného nosu
  • koncovka do nosu je bezpečná a komfortní
  • vhodná pro děti již od narození
  • ideální na cesty
  • v modrém designu

Aby se z malého problému nestal velký

Pravidelným odstraňováním infikovaných hlenů z nosu dítěte pomáháte předcházet případným dalším komplikacím, jakými jsou například záněty dutin nebo středního ucha. Spolykané hleny mohou způsobit miminku bolesti bříška, zvracení, případně průjem.


Složení

Ze zdravotně nezávadných materiálů vyrobených bez výjimky v EU. Bez skleněných částí a bez obsahu latexu a ftalátů. Je netoxická. Certifikována jako zdravotnický prostředek s označením CE. 

Hadičky mají optimální délku a průměr pro účinné odsávání a čištění, nosní hadička je navíc vybavena bezpečnostní koncovkou, kterou nelze zavést hlouběji do nosu, a proto nemůže být poraněna sliznice. 

Použití

Hadičku s nosní koncovkou přidržte dítěti u nosu, druhou držte v ústech a odsávejte. Odsáté hleny se zachytí v nádobce.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.