Doplněk stravy

Geladrink Artrodiet malina nápoj 420 g

Značka: GELADRINK

Geladrink Artrodiet je kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, antioxidanty a vitaminy C, D, E a bylinnými složkami s koplexním působením na organismus.

695

Cena za 1 kg: 1 654,76 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Geladrink Artrodiet malina nápoj 420 g

50065907

Úvod

Geladrink Artrodiet je kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, vitamíny, minerály a bylinnými složkami. Kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené části kolagenu, který tvoří těla všech živočichů. Kolagen má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Přeslička rolní obsahuje vysoké množství biologicky dostupného křemíku, a přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů, pokožky vlasů a nehtů a elasticitě cév. Ostropestřec přispívá k normální činnosti jater a pročistění organismu. Extrakt ze zeleného čaje přispívá k normálnímu stavu kostí a pokožky, podporuje vitalitu a koncentraci. 

Geladrink Arthrodiet obsahuje také řadu důležitých vitamínů a minerálů

AntiHcy® je složka obsahující vitamíny B6, B12 a kyselinu listovou, které přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. Vitamín D přispívá k normálnímu využití vápníku a fosforu a udržování zdravých kostí. Biotin přispívá k normálnímu metabolismu živin a udržování normální kůže, vlasů a sliznic. Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Vitamín E, selen a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, jsou to známé antioxidanty.

Hlavní vlastnosti:

  • kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, vitamíny, minerály a extrakty z bylin
  • vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu k normální funkci kostí a chrupavek
  • přeslička rolní přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů, pokožky vlasů a nehtů a elasticitě cév
  • vitamíny B6, B12 a kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu
  • biotin přispívá k normálnímu metabolismu živin a udržování normální kůže, vlasů a sliznic

Dávkování

Dospělí a děti od 10 let: 14 g - 1 odměrka 1x denně.
Užívejte 2 až 3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat 3x ročně, započatou kúru nepřerušujte. 


Složení

Hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (65,7 %), maltodextriny, kyselina: kyselina citrónová, Arvensil® extrakt přesličky rolní, zahušťovadlo: pektin, vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), vitamín C (L-askorbová kyselina), bisglycinát zinečnatý, extrakt zeleného čaje, extrakt ostropestřece mariánského, přírodní barvivo: betanin z červené řepy, beta - karoten, aroma, sladidlo: sukralosa, vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamín D (cholekalciferol), foláty - kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), biotin (D-biotin), L-seleno-methionin.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 10 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.