Doplněk stravy

Geladrink FORTE HYAL 360 kapslí

Značka: GELADRINK

Geladrink FORTE HYAL je kloubní výživa s kolagenními peptidy z kolagenu typu I, II, III, hyaluronanem sodným, glukosamin sulfátem, antioxidanty a vitaminem C pro komplexní výživu kostí a chrupavek kloubů.

799

Cena za 100 g: 330,17 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Geladrink FORTE HYAL 360 kapslí

50110111

Úvod

Geladrink FORTE HYAL je kloubní výživa s kolagenními peptidy z kolagenu typu I, II, III, hyaluronanem sodným, glukosamin sulfátem, antioxidanty a vitamínem C. Kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené části kolagenu, který tvoří těla všech živočichů. Kolagen má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Glukosaminsulfát je součástí mezibuněčné hmoty chrupavky. Chondroitinsulfát je přirozenou součástí pružné mezibuněčné hmoty chrupavky a pojivových tkání, vyskytuje se také v kostech, rohovce, kůži a arteriální stěně. MSM obsahuje organicky vázanou síru, která je přítomná v příčných vazbách kolagenu. Hyaluronan sodný je látka tělu vlastní, ve velkém množství se nachází v synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži, váže na sebe vodu, pojme přibližně tisícinásobek vody ke své hmotnosti a ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání - chrupavek.

Geladrink FORTE HYAL obsahuje řadu důležitých vitamínů a minerálů

Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Mangan a měď přispívají k udržení normálních pojivových tkání a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, fungují jako antioxidanty. Vitamín E a selen rovněž přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Obsažený extrakt z pryskyřice kůry stromu Boswellia serrata je více než 5000 let používán ajurvédskou vědou, a přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů.

Hlavní vlastnosti:

  • kloubní výživa s kolagenními peptidy z kolagenu typu I, II, III, hyaluronanem sodným, glukosamin sulfátem, antioxidanty a vitamínem C
  • vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu k normální funkci kostí a chrupavek
  • mangan a měď podporují správnou funkci pojivových tkání
  • vitamín E, selen a měď jsou silné antioxidanty
  • boswelia serrata podporuje normální stav kostí a kloubů

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 6 kapslí 2x denně nebo 12 kapslí 1x denně. 
Užívejte 2 až 3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat 3x ročně, započatou kúru nepřerušujte. Trvalé užívání je možné.


Složení

Hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (51 %), glukosaminsulfát 2KCl, kolagenní želatina, chondroitinsulfát, methylsulfonylmethan, hyaluronan sodný HMW (vysokomolekulární), Boswellia serrata extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), bisglycinát manganatý, bisglycinát měďnatý, L-seleno-methionin, barvivo: oxidy a hydroxidy železa.


Upozornění

Geladrink FORTE HYAL je doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Bez lepku. Bez cukrů. Bez tuku. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.