Geladrink broskev nápoj 280 g

Doplněk stravy

Značka: GELADRINK
Geladrink je kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, vitamínem C, vápníkem a hořčíkem. Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
625

Cena za 1 kg: 2 232 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Geladrink broskev nápoj 280 g

50007112

Geladrink je kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, vitamínem C, vápníkem a hořčíkem. Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené části kolagenu, který tvoří těla všech živočichů. Kolagen má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Vápník přispívá k normální činnosti svalů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, a spolu s hořčíkem je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů.

Hlavní vlastnosti:

  • kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, vitamínem C, vápníkem a hořčíkem
  • vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek
  • vápník a hořčík podporují normální stav kostí a zubů

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 1 odměrka (10 g) 1x denně.
Děti od 3 do 12 let: 1/2 odměrky (5 g) 1x denně.

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Přiloženou odměrkou dávkujte do suché sklenice, přidejte studenou vodu, rozmíchejte a po rozpuštění vypijte. Užívejte 2-3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat 3x ročně, započatou kúru nepřerušujte. Trvalé užívání je možné.

Složení

hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (92 %), kyselina: kyselina citrónová, fruktóza (0,2 g v DD), aroma, vitamín C (kyselina L-askorbová), chlorid vápenatý, přírodní barviva: beta-karoten, betanin z červené řepy, oxid hořečnatý, sladidlo: sukralosa.

NH

 

Upozornění

Geladrink® s cukrem a sladidlem. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, sacharózu, laktózu, tuky, cholesterol. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.