Doplněk stravy

Geladrink Plus citron nápoj 340 g

Značka: GELADRINK

Geladrink Plus je kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, organicky vázanou sírou, biotinem, vitamíny a minerály. Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

Příchuť
665

Cena za 1 kg: 1 955,88 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Geladrink Plus citron nápoj 340 g

50007104

Úvod

Geladrink Plus je kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, organicky vázanou sírou, biotinem, vitamíny a minerály. Kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené části kolagenu, který tvoří těla všech živočichů. Kolagen má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Glukosaminsulfát je součástí mezibuněčné hmoty chrupavky. Chondroitinsulfát je přirozenou součástí pružné mezibuněčné hmoty chrupavky a pojivových tkání, vyskytuje se také v kostech, rohovce, kůži a arteriální stěně. MSM obsahuje organicky vázanou síru, která je přítomná v příčných vazbách kolagenu.

Geladrink Plus obsahuje řadu důležitých vitamínů a minerálů

Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Vápník přispívá k normální činnosti svalů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, a spolu s hořčíkem je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu bílkovin. Mangan a měď přispívají k udržení normálních pojivových tkání a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, fungují jako antioxidanty. Biotin přispívá k normálnímu metabolismu živin a udržování normální kůže, vlasů a sliznic.

Hlavní vlastnosti:

  • kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, chondroitinsulfátem, glukosaminsulfátem, MSM, biotinem, vitamíny a minerály
  • vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu k normální funkci kostí a chrupavek
  • vápník a hořčík podporují normální stav kostí a zubů
  • mangan a měď podporují správnou funkci pojivových tkání
  • biotin přispívá k normálnímu metabolismu živin a udržování normální kůže, vlasů a sliznic

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 12 g - 1 odměrka 1x denně.
Děti od 3 do 12 let: 5 g - necelá 0,5 odměrky 1x denně.
Užívejte 2 až 3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat 3x ročně, započatou kúru nepřerušujte.


Složení

NH

Hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (79 %), mléčnan vápenatý, glukonan vápenatý, kyselina: kyselina citronová, glukosaminsulfát 2KCl, pektin, chondroitinsulfát, aroma, methylsulfonylmethan, vitamín C (kyselina L-askorbová), přírodní barvivo: beta-karoten, oxid hořečnatý, maltodextriny, sladidlo: sukralosa, bisglycinát manganatý, bisglycinát měďnatý, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), biotin (D-biotin).


Upozornění

Geladrink Plus je doplněk stravy se sladidlem. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.