Veterinární přípravky

Geloren Dog S-M kloubní výživa 60 tablet

Značka: GELOREN
5.0
  • Geloren dog S-M je kloubní výživa pro malá a střední plemena psů ve formě ochucených žvýkacích kostek. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, chondroitin, kolagen a želatinu.
329

O produktu: Geloren Dog S-M kloubní výživa 60 tablet

50139616

Úvod

Zdravé kluby, vazy a šlachy. Veterinární přípravek Geloren dog S-M obsahuje aktivní látky (kyselina hyaluronová, chondroitin sulfát, kolagen a želatina) potřebné pro správné fungování kloubů, vazů a šlach. Napomáhá regeneraci kloubů u řady pohybových problémů. Slouží také jako prevence pro prodloužení aktivního života psa. Žvýkací kostky s příchutí drůbežích jater jsou určena pro malá a střední plemena psů (do 20 kg).

Aktivní složky:

  • kyselina hyaluronová je hlavní součástí kloubní tekutiny, promazává klouby
  • chondroitin sulfát je strukturální složkou kloubní chrupavky, zaručuje její pružnost, pevnost a odolnost
  • hydrolyzovaný kolagen je vysoce vstřebatelná forma kolagenu, který je hlavní stavební složkou chrupavek, šlach a vazů
  • želatina je látka bílkovinné povahy důležitá pro tvorbu kolagenu

Geloren dog doporučujeme:

  • při akutních pohybových problémech
  • psům v rekonvalescenci po ortopedických zákrocích
  • starým psům pro aktivní pohyb i ve stáří
  • preventivně mladým psům ve vývoji
  • psům v pracovní nebo sportovní zátěži

Složení

20 mg kyseliny hyaluronové, 150 mg chondroitin sulfátu, 170 mg hydrolyzovaného kolagenu a 1060 mg želatiny v jedné kostičce.

Želatina (vepřová) 35,4 %, hydrolyzovaný kolagen (vepřový) 5,6 %, chondroitin sulfát 5,2 %, sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová 0,65 %, povrchová úprava želé kostek proti slepování (včelí vosk, kokosový olej a řepkový olej). Konzervanty (sorban draselný, kyselina citrónová), zchutňující látka (játrová příchuť).  


Použití

Geloren dog S-M podávejte denně dle váhy zvířete po dobu alespoň dvou měsíců, poté můžete podávání na 1-2 měsíce vysadit (v závislosti na úrovni obtíží). Následně je vhodné kúru opakovat. V případě větších obtíží navštivte veterinárního lékaře. Přípravek podávejte bez přestávky jako kloubní výživu. Doporučujeme během prvních 14 dní kúry zdvojnásobit doporučenou dávku.

Psům o hmotnosti do 5 kg podávejte 1 kostičku denně, psům s hmotností 5-10 kg 2 kostičky denně a s hmotností 10-20 kg 3 kostičky denně. Pro psy s hmotností více než 20 kg je určen přípravek Geloren dog L-XL.


Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro zvířata.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.