GeloRevoice Třešeň - mentol pastilky do krku 20 ks

Zdravotnické prostředky

5.0
Pastilky GeloRevoice chrání sliznici úst a krku. Pomohou při chrapotu, škrábání v krku nebo suchosti sliznice.
235

O produktu

50115186

Pastilky s příjemnou jemně třešňovou a mentolovou příchutí rychle a efetktivně odstraňují podráždění, pálení v krku a chrapot. Příčiny suché a podrážděné sliznice úst a krku jsou různé, například nadměrné zatěžování hlasu, zhoršené dýchání nosem (např. při rýmě), suchý vzduch způsobený vytápěním nebo klimatizací, pylová alergie (senná rýma), kouření. Pastilky GeloRevoice® chrání sliznici úst a krku. Používají se na odstránění příznaků, jako je chrapot, škrábaní/pálení v krku a suchá sliznice, která způsobuje bolest v krku nebo dráždivý, suchý kašel. Pastilky neobsahují lepek ani laktózu. Jsou vhodné pro dospělé a děti od 6 let.

Hydrogel komplex chrání sliznici

Při cucání GeloRevoice® pastilek do krku se uvolňuje speciální hydrogel komplex s kyselinou hyaluronovou. Hydrogel komplex dobře přilne na sliznici a vytváří na podrážděných místech ochranný film. Díky unikátnímu složení minerálů a mírnému pěnivému efektu stimuluje pastilka (intenzivnější) tvorbu slin, což je velmi důležité pro zajištění konstantního působení hydrogel komplexu v ústech a krku. Podrážděná sliznice se tak může regenerovat a dochází ke zmírnění příznaků jako chrapot, podráždění, škrábání/pálení v krku a suchost sliznice, které způsobují bolest v krku. 

Hlavní vlastnosti:

  • pastilky s jemnou třešňovo-mentolovou příchutí
  • neobsahují cukr, lepek ani laktózu
  • chrání sliznici úst a krku
  • uvolňují hydrogel komplex, který vytváří ochranný film na sliznici
  • uleví při podráždění, pálení, chrapotu a suchosti sliznice

 


Dávkování

Dle potřeby, i několikrát za den, nechte volně rozpustit v ústech 1 GeloRevoice® pastilku do krku, např. každé 2–3 hodiny. Maximálně 6 pastilek denně. Doporučujeme užívat po jídle. Pastilky nežvýkejte a ni nepolykejte.

Složení

GeloRevoice® pastilky do krku obsahují: xantanovou gumu, karbomer a kyselinu hyaluronovou (hyaluronát sodný). 

Další složky: isomalt, sodium hydrogen carbonate (hydrogenuhličin sodný), xylitol, citric acid (kyselina citronová), macrogol, aroma (třešeň, mentol), potassium monohydrogen phosphate (hydrogenfosforečnan draselný), zinc stearate (stearan zinečnatý), silica (křemík), sukralosa. GeloRevoice® pastilky do krku neobsahují složky živočišného původu, lepek ani laktózu.

Použití

GeloRevoice® pastilky do krku nechte zvolna rozpustit v ústech až do úplného rozplynutí pastilky tak, aby se zabezpečilo úplné uvolnění hydrogel komplexu a dokonalé pokrytí sliznice. Pastilky se nesmí žvýkat ani polykat vcelku. 

Upozornění

GeloRevoice® pastilky do krku nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv složku přípravku. Pokud trpíte sníženou tvorbou slin, použití GeloRevoice® pastilek do krku nejprve konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Pacienti se vzácnou hereditární (dědičnou) fruktózovou intolerancí by neměli přípravek GeloRevoice® pastilky do krku užívat, protože obsažená pomocná látka isomalt je v těle částečně přeměněna na fruktózu. Nepoužívejte GeloRevoice® pastilky do krku současně s jinými léky do úst a krku. Neužívejte pastilky vleže, např. před spaním, kvůli hrozícímu riziku zadušení. Pacienti s dietou s nízkým obsahem soli by měli vzít v úvahu, že 1 GeloRevoice® pastilka do krku obsahuje 3,2 mmol sodíku. GeloRevoice® pastilky do krku neobsahují cukr a jsou vhodné pro diabetiky.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. ČÍSLO NOTIFIKOVANÉ OSOBY: 0482.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.