GeloRevoice Třešeň - mentol pastilky do krku 20 ks

50108292

Zdravotnický prostředek

Skladem na e-shopu

179

O produktu

Pastilky s příjemnou jemně třešňovou a mentolovou příchutí rychle a citelně odstraňují podráždění, pálení a chrapot. Účinkují dlouhodobě - 1 pastilka až 3 hodiny.

GeloRevoice® pastilky do krku chrání sliznici úst a krku. Při cucání pastilek do krku se uvolňuje speciální hydrogel komplex s kyselinou hyaluronovou, který dobře přilne na sliznici a vytváří na podrážděných místech ochranný film. Díky unikátnímu složení minerálů a mírnému pěnivému efektu stimuluje pastilka (intenzivnější) tvorbu slin, což je velmi důležité pro zajištění konstantního působení hydrogel komplexu v ústech a krku. Dochází tak k regeneraci podrážděné sliznice a ke zmírnění příznaků jako chrapot, podráždění, škrábání/pálení v krku a suchost sliznice, které způsobují bolest v krku nebo dráždivý, suchý kašel. Pastilky neobsahují lepek ani laktózu.

Dávkování

Dle potřeby, i několikrát za den, nechte volně rozpustit v ústech 1 GeloRevoice® pastilku do krku, např. každé 2–3 hodiny. Maximálně 6 pastilek denně. Doporučujeme užívat po jídle. Pastilky nežvýkejte a ni nepolykejte.

Složení

Xantanová guma, karbomer a kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný), mannitol, sodium hydrogen carbonate (hydrogenuhličitan sodný), xylitol, citric acid (kyselinu citrónovou), macrogol, aroma (třešeň, mentol), aspartame, potassium monohydrogen phosphate (hydrogenfosforečnan draselný), zinc stearate (stearan zinečnatý), silica (křemík).

Upozornění

Pacienti na dietě s nízkým obsahem soli by měli vzít v úvahu, že 1 GeloRevoice® pastilka do krku obsahuje 3,2 mmol sodíku. GeloRevoice® pastilky do krku neobsahují cukr a jsou vhodné pro diabetiky. Nepoužívejte v případě alergie na kteroukoliv složku přípravku. Nepoužívejte současně s jinými léky do úst a krku. Při nadměrném užití pastilek se může vyskytnout projímavý účinek nebo žaludeční nevolnost. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.